Екс-співробітниця звинуватила Майкла Дугласа у тому, що він при ній мастурбував

Дата публікації
Перегляди
5123
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Екс-співробітниця звинуватила Майкла Дугласа у тому, що він при ній мастурбував

Фото: East News

Жінка заявила, що актор її сексуально домагався.

Тема сексуального домагання у Голлівуді не вщухає і цьогоріч.

Тепер в епіцентрі скандалу опинився 73-річний актор Майкл Дуглас. Його екс-співробітниця, яка побажала лишитися інкогніто, стверджує, що більше 30 років тому зірка стрічки "Основний інстинкт" її домагався.

Про це Дуглас розповів сам. За його словами, з ним зв’язалися журналісти видання The Hollywood Reporter і Variety, сказавши, що планують опублікувати розповідь жінки про неприємний інцидент з ним.

"Я отримав листа від мого адвоката, в якому повідомлялося, що The Hollywood Reporter збирається опублікувати історію, розказану співробітницею, яка працювала на мене приблизно 32 роки тому. Вона заявляє, що я, по-перше, розмовляв вульгарною мовою в її присутності, але не з нею. По-друге, грубо розмовляв з друзями в приватних бесідах. Зрештою, я звільнив її за роботу, яку вона виконувала. По-третє, вона стверджує, що я перекрив їй всі шляхи в цій індустрії, щоб вона не знайшла роботу. А по-четверте, вона заявила, що я мастурбував перед нею", - розповів Дуглас.

Актор запевнив, що звинувачення в сексуальних домаганнях до цієї жінки є "помилковими і сфабрикованими". Дуглас нагадав, що сам одружений на акторці і завжди підтримував жіночий рух.

Майкл Дуглас з дружиною Кетрін Зета-Джонс / Фото: Getty Images

"Можливо, співробітниця просто незадоволена, що я звільнив її, хоча я і не чув про неї всі 32 роки. І авторитетне видання хоче опублікувати цю історію? Немає ніяких підтверджень, що це оповідання є правдою", - підсумував Майкл.

Дуглас додав, що ця історія засмутила його дітей і може зробити їх уразливими перед суспільством.

До слова, нещодавно 39-річний син Майкла Дугласа Кемерон вперше став батьком. Молодий дідусь вже показав фанам онуку у соцмережі.

Наступна публікація