Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Бабуся екс-чоловіка Сєдокової розповіла, чому у співачки "забрали" доньку

Жінка лишила емоційні дописи у фотоблогу.

Скандал навколо співачки Анни Сєдокової, яка розповіла, що екс-чоловік Максим Чернявський хоче забрати у неї доньку і позбавити її батьківських прав, набирає обертів.

У справу втрутилася бабуся Чернявського Марина. Жінка вирішила внести зрозумілість у ситуацію та лишила розгорнуті дописи у Instagram оунка.

Марина Чернявська повідомила, що Сєдокова не говорить усієї правди. Мовляв, ніхто ні в кого не забирав. Просто Анна будувала кар’єру і не думала про навчання 6-річної Моніки.

"Анна поїхала на ПМП до Росію в травні 2017 року, а в липні їй запропонували знімання одного шоу. Вона хотіла забрати Мону, їй потрібні були всі діти. А Моніка пішла до школи 23 серпня до першого класу. Що важливіше: ходити до школи або три місяці виснажливих поїздок, перельотів і знімань? Моніка - громадянка Америки, а там середня освіта є обов'язковою, а невідвідування школи карається. А щоб Анна не відвезла Мону потайки, суд зобов'язав присутність монітора", - повідомила Марина Чернявська.

Комментарі мати Максима Чернявського_1
7days.ru

Максим Чернявський з Монікою

За її словами, оскільки Анна їздила часто до Росії з Америки, на цей час Моніка лишалася з батьком і "все всіх влаштовувало".

"Ніхто нікого не відбирав. Анна будувала свою кар'єру, раз на три місяці на два тижні поверталася до Лос-Анджелеса і знову полетіла до Москви. Мона жила постійно з татом і всіх нас це влаштовувало, а Максим їй ще і аліменти платив, аби дитину не чіпала. А тепер Монічка підросла, можна на ній заробляти - реклама одягу, знімання шоу та інше, а вчитися? Навіщо. Ось тато і вирішив, що дівчинка піде до школи, а не працювати", - поділилася прабабуся Моніки.

Вона додала, що так само як і Сєдоковій, суд заборонив Чернявському викладати спільні фото з дитиною у соцмережі.

Комментарі мати Максима Чернявського_2
7days.ru

Також бабуся екс-чоловіка Сєдокової додала, що їй запропонували підписати мирну угоду, чого Анна поки не зробила. Які її умови, Марина не уточнювала.

Нагадаємо, на початку травня Анна Сєдокова повідомила, що колишній чоловік Максим Чернявський хоче забрати у неї їхню спільну доньку Моніку. За словами артистки, Максим висловив бажання одноосібно виховувати дитину.

Залиште свій коментар

Вибір редакції