Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Екс-учасник "Грибів" Бардаш розповів про зради дружини Луни з його екс-колегою

Продюсер залишив емоційний пост у соцмережі.

Український продюсер, екс-учасник групи "Гриби" Юрій Бардаш приголомшив шанувальників відвертим постом у соцмережі.

На своїй сторінці у Facebook виконавець написав про зраду його дружини, співачки Луни (Христини Бардаш) з колишнім колегою Юрія і саундпродюсером Луни Олександром Волощуком.

"Ми разом з тобою працювали над музикою в моїй компанії, не один трек зробили, і не один альбом. Спілкувалися досить тепло і близько і теми для розмови були різні. Адже ти хороший хлопець був, як мені здавалося, і переставши спілкуватися, ми залишилися людьми з повагою один до одного. Ніхто нікому не завдавав болю, поганого не зробив, я твоїх баб не торкався. І після всього цього ти починаєш за моєю спиною тр*хати мою жінку, мою дружину, матір мого сина, і робиш це як миша, не сказавши мені ані слова", - написав Бардаш.

Співачка Луна
Співачка Луна (Христина Бардаш)

Також Юрій зізнався і в своїх зрадах дружині, проте зазначив, що це особисто його справа з Луною і Олександру не варто в це втручатися.

"Те, що я мудак і зраджував своїй дружині, це мої з нею проблеми, внутрішні, і тебе *блана це ніяк не повинно було стосуватися, ти тут ні до чого. Це мої перед нею косяки і вона вільна відповісти мені як завгодно, а ось ти с*чара потрапив до пекла. Якби вона тебе кохала, вона б тебе так не підставила і зізналася б у всьому, щойно у вас з'явилася ваша "хтива романтика". Або б тебе змусила спочатку зі мною вирішити питання, а потім на неї залазити", - продовжив Юрій.

Олександр Волощук
Також Бардаш прикріпив до посту фото свого кривдника

Продюсер звернувся до "просто чоловіків і жінок", які вболівають за сім'ю, дітей і справедливість і попросив їх "подумки рвати цю гниду на частини".

"Як я, вганяйте йому в серце осиковий кілок, оскільки він ворог суспільства, який руйнує сім'ї", - додав Бардаш.

Також артист упевнений, що зрадою з Волощуком Луна помстилася йому.

"Як ти, д*вбо**б не зрозумів, ти, це – камінь, який вона в мене кидає. Ти, хлопчику, потрапив між двох вогнів, багаття великого кохання, захотів влізти в сім'ю. Сім років живемо, син у нас золотий, у нас і добро і зло, живемо, як вміємо. А ти, с*чара, зашкварився і розкрив свою мишачу натуру", - сказав Юрій.

Переписка Бардаш
Бардаш показав листування з Волощуком

Бардаш також поділився скрином листування з Волощуком, де пише йому про те, що виходив його, а він так жорстоко з ним вчинив і під час зустрічі продюсер з ним поквитається. У відповідь Юрій отримав: "У мене совість чиста, у тебе – ні. Тож немає сенсу в твоїх словах".

Сайт ТСН.uа попросив прес-службу Луни прокоментувати скандал, але представники артистки сказали нам, що навряд чи вона буде про це говорити.

Залиште свій коментар

Вибір редакції