Екс-зірку Disney звинувачують у надсиланні інтимних фото 13-річній дівчинці

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Кайл Мессі отримав судовий позов на 1,5 мільйона доларів.

Екс-зірку Disney, відомого за серіалами "Готем" і "Практика" Кайла Мессі звинуватили у педофілії.

Як повідомляє портал TMZ, актор попався на спробі розбещення 13-річної дівчинки, надсилаючи їй знімки свого статевого члена і повідомлення сексуального характеру.

Тепер батьки дівчинки-підлітка подали проти нього позов на 1,5 мільйона доларів.

Кайл Мессі
Associated Press

Обвинувачі заявляють, що дівчинка була знайома з Мессі від 2009 року і відтоді він підтримував з нею контакт. А в грудні він поговорив з матір'ю дівчинки і запросив дитину до Лос-Анджелесу, де він обіцяв подбати про неї і допоможе знайти їй агента. Також за словами дівчинки, він сказав, що вона може залишитися з ним і його дівчиною.

А вже через кілька днів, за словами дівчинки та її мами Мессі почав надсилати їй "численні сексуальні відверті текстові повідомлення, зображення та відео", зокрема, і знімки свого ерегованого пеніса.

Кайл Мессі
Associated Press

Однак сам Мессі через свого адвоката все "рішуче заперечує" і наполягає, що став жертвою вимагачів.

"Жодна дитина ніколи не повинна піддаватися відвертим матеріалам сексуального характеру, і я однозначно і категорично заперечую будь-які передбачувані проступки", - зазначив актор.

Він розповів, що на початку року з ним зв'язалися юристи підлітка і пообіцяли зруйнувати його кар'єру, якщо той не виплатить суму. Актор також закликав своїх прихильників не поспішати з висновками.

Залиште свій коментар

Вибір редакції