Ексчоловік Джоан Роулінг заявив, що не шкодує, що вдарив її

Ексчоловік Джоан Роулінг заявив, що не шкодує, що вдарив її

Фото: Getty Images

Горге Арантес не приховує, що підіймав руку на колишню.

Британська письменниця, авторка Поттеріани Джоан Роулінг останній тиждень постійно перебуває під прицілом ЗМІ.

Цього разу про себе дав знати перший чоловік знаменитості, португальський журналіст Горге Арантес. У відповідь на звинувачення Роулінг у тому, що вона була жертвою домашнього насильства, чоловік не став заперечувати, що дійсно вдарив її.

Та фанів письменниці здивувало те, що її екскоханий про це не шкодує, пише DailyMail.

Їй не слід було втягувати в цю ситуацію і мене. Не було жодного домашнього або сексуального насильства. Так, я вдарив її, але це не було насильством. Не було повторюваних випадків. І мені не шкода, що я її вдарив.

заявив Арантес

Як відомо, днями Роулінг поділилася, що свого часу була жертвою домашнього насильства і що "з певним зусиллям їй вдалося вийти з цих стосунків". Джоан та Горге одружилися у жовтні 1992 року, однак вже за 13 місяців розлучилися.

Поки Джоан на відповідь екса не відреагувала. Як відомо, зараз Роулінг заміжня вдруге і, за її словами, дуже щаслива у цих стосунках. Чоловіком письменниці став анестезіолог Ніл Мюррей, за якого вона вийшла заміж 2001 року.

Джоан Роулінг та Ніл Мюррей / Фото: Getty Images

Нагадаємо, днями Джоан Роулінг потрапила у скандал. Її розкритикували через нетерпимість до трансгендерів. У своєму Twitter авторка книжок про Гаррі Поттера опублікувала репост запису з заголовком "Точка зору: після COVID-19 потрібно створити більш справедливий світ для людей, які менструюють". Цей пост Джоан супроводила словами: "Люди, у яких є менструації". Здається, було якесь слово для цих людей. Допоможіть-но згадати, - написала Роулінг і запропонувала зіпсовані варіації слова "жінка" ("woman"). - Wumben? Wimpund? Woomud?".

Одразу ж на адресу Роулінг посипалися звинувачення у тому, що вона неповажно і вороже ставиться до транссексуалів, трансгендерів і людей з небінарним гендером.

Повʼязані теми:

Наступна публікація