Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Ексчоловік Памели Андерсон назвав себе старим дурнем і звинуватив її у брехні

Джон Пітерс заявив, що через 12-денний шлюб з зіркою став банкрутом.

Ексчоловік Памели Андерсон Джон Пітерс, з яким вони були одружені всього 12 днів, зробив неочікувану заяву.

74-річний кінопродюсер у розмові з журналістами видання Page Six заявив, що він старий дурень і їхній шлюб із Пем зробив його банкрутом, а також звинуватив екскохану у брехні.

"Немає більшого дурня, ніж старий дурень", - зауважив Пітерс.

Памела Андерсон та Джон Пітерс
instagram.com/pamelaanderson

За словами чоловіка, він незадовго до укладання шлюбу закрив усі старі борги Памели в якості подяки за те, що вона буде з ним.

"Я прийняв її в своєму житті з розпростертими обіймами і любов'ю, оскільки багато років піклувався про неї. Що вона мала на увазі під контролем ... Я оплатив її рахунки, оскільки вона була на мілині. Я купив їй новий гардероб", - зізнався Джон.

Також продюсер зауважив, що сама Андерсон запропонувала йому одружитися, хоча на той час він був заручений з іншою. Проте оскільки він все життя мріяв про неї, то покинув усе заради їхніх стосунків.

"Коли вона написала мені, що хоче вийти заміж, здійснилася моя мрія, хоча я був заручений з іншою жінкою. Я кинув все заради Пем. У неї було майже 200 тисяч доларів боргів, які вона ніяк не могла погасити, тому я їх оплатив, і за це вона мені так "віддячила", - сказав Джон.

Памела Андерсон та Джон Пітерс, 1989 рік
Getty Images
Памела Андерсон та Джон Пітерс, 1989 рік

Представники акторки, своєю чергою, назвали претензії Пітерса "сміхотворними".

Нагадаємо, до весілля Джон і Памела були знайомі більше 30 років. Тоді чоловік навіть робив їй пропозицію, на яку вона погодилася тільки зараз. Однак через 12 днів шлюбу пара розійшлася. Примітно також те, що за повідомленням ЗМІ власне Пітерс і став ініціатором розриву стосунків, написавши коханій SMS. Він зізнався, що "боїться" і хоче "спокійного життя у свої 74 роки".

Залиште свій коментар

Вибір редакції