Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Ексчоловік Слави Камінської закрутив новий роман і пояснив, чому не повернеться до співачки

Едгар Камінський розповів подробиці розриву з артисткою.

Колишній чоловік солістки гурту "НЕАНГЕЛИ" Слави Едгар Камінський, який подав на розлучення з артисткою, більш детально розповів, чому у них не склалося сімейне життя.

За словами Едгара, однією з основних причин, чому він розійшовся зі Славою, були ревнощі. Камінський пожалівся, що несприятлива ситуація вдома впливала на його зосередженість на роботі.

"У мене дуже складна професія, я оперую людей, і мені потрібно бути максимально сконцентрованим і максимально спокійним. Тобто під час операцій не маю думати про те, що зараз буде вдома, або перед операцією мені дзвонять і щось намагаються сказати. Це хірургічна професія, і це потрібно цінувати і розуміти, а в певний момент у житті було багато моментів, коли я розумів, що це важко, тому що труднощі вдома, а потім ще складна операція. Неможливо відокремити одне від іншого", - пояснив Едгар у програмі "Зірковий шлях".

Камінський наголосив, що якщо люди живуть одне з одним, то мають довіряти одне одному, або ж взагалі немає сенсу бути разом.

Слава та Едгар Камінські
instagram.com/edgar_kaminskyi
Слава Камінська з ексчоловіком

Окрім того, Едгар зізнався, що йому не подобалося бажання Слави постійно щось у собі змінити.

"Вона хотіла постійно себе покращити – трохи збільшити форму грудей, або якось змінити ніс, губи. Я був проти цього. І це було табу, я постійно казав: "Ні". Ми лаялися і могли декілька тижнів не спілкуватися на цю тему. Я до Слави не повернуся, і це факт", - рішуче заявив Камінський.

До речі, пластичний хірург зізнався, що наразі його серце вже не вільне. Едгар розпочав нові стосунки і дуже захоплений новою обраницею.

"Ця людина знає собі ціну, цінує себе, довіряє мені, і вона не ревнива – це більше до довіри, комунікабельна і відкрита, тобто позитивна", - охарактеризував дівчину Едгар.

Зауважимо, що раніше й Слава Камінська розповіла, що більше не самотня, проте наразі особисте життя тримає у таємниці.

Нагадаємо, що Слава та Едгар Камінські розлучилися у липні цього року. Ініціатива розірвати стосунки належала Едгару.

Залиште свій коментар

Вибір редакції