Ексдружина Андре Тана здивувала коментарем про їхнє розлучення

Ексдружина Андре Тана здивувала коментарем про їхнє розлучення

Ексдружина Андре Тана здивувала коментарем про їхнє розлучення

instagram.com/andre_tan_official

Аліна доволі спокійно і тепло відгукнулася про свого колишнього.

Український дизайнер Андре Тан приголомшив зізнанням, що після дев'яти років шлюбу розлучається з дружиною Аліною Харечко.

Та, на відміну від багатьох пар, експодружжю вдалося залишитися у теплих дружніх стосунках. Так, про колишню не лише Андре добре відгукується. Аліна також про ексчоловіка говорить лише у позитивному ключі.

Андре Тан та Алына Харечко / instagram.com/andre_tan_official

На сторінці в Instagram Аліна залишила пост, у якому підтвердила сумну новину та подякувала Андре за спільно прожиті  роки.

"Я дякую тобі за ці 10 років разом, Андрію Миколайовичу! Ми побудували класний бізнес і мережу з трьох до 52 магазинів ATAn, народили дуже гарну дочку, пережили з тобою 2 банкрутства і декілька криз в нашій компанії, але в підсумку зробили її рентабельною. Я навіть не знаю, як назвати мою позицію в нашому бізнесі - іноді я була HRом, іноді фінансовим аудитором, іноді кризовою менеджеркою, іноді PR-директоркою. Я дякую тобі за цей досвід! Дякую тобі за все. Ми починали з дружби, дружбою і закінчуємо. У моєї дочки дуже талановитий тато, яким точно можна пишатися", - написала Аліна.

Андре Тан з ексдружиною / instagram.com/andre_tan_official

Шанувальники експодружжя зізналися, що захоплюються тим, як Аліні та Андре вдалося після розлучення залишитися людьми і не поливати одне одного брудом:

  • Як же важливо вміти дякувати одне одному за спільний досвід
  • Вміє розставатись той, хто вмів кохати
  • Аліно, немає слів. Як просто і сильно ви про це написали, і явно це рішення було не таким вже й простим

Нагадаємо, днями Андре Тан оголосив, що після дев'яти років шлюбу розлучається з дружиною Аліною. Причиною їхнього розриву, за словами Тана, стали дизайнерські амбіції дружини.

Андре Тан оголосив про розлучення з Аліною Харечко

Андре Тан оголосив про розлучення з Аліною Харечко