Ексдружина Філа Коллінза здійснила збройне захоплення його будинку

Ексдружина Філа Коллінза здійснила збройне захоплення його будинку

Getty Images

Музикант звернувся до суду.

Відомий британський музикант Філ Коллінз не може вигнати зі свого будинку у Маямі колишню дружину Оріанну Севей.

Артист звернувся до суду з заявою, в якій зауважив, що його екскохана та її нинішній чоловік здійснили збройне захоплення його будинку.

Так, 69-річний учасник легендарного гурту Genesis, який вирішив возз'єднатися, розповів, що Оріанна оголосила про розставання з ним в серпні цього року, після чого вирушила до Лас-Вегаса і там вийшла заміж за якогось музиканта.

Філ Коллінз та Оріанна Севей, 2019 рік / Getty Images

Після одруження жінка з новоспеченим чоловіком приїхали в особняк Коллінза в Маямі і відмовляються його покинути. Ба більше, за словами, Коллінза вони найняли чотирьох озброєних охоронців, які патрулюють територію навколо особняка, а також заблокували всі камери відеоспостереження в будинку і біля нього, пише видання Fox News.

Цікаво, що у своїй заяві Коллінз підкреслив, що саме він є господарем будинку, в той час як його колишня взагалі не має права там перебувати.

Зауважимо, Філ Коллінз розлучився з Оріанною Севей 2008 року, виплативши їй понад 46 мільйонів доларів відступних. А 2016 року жінка, з якою артист має двох дітей, оголосила про те, що вони відновили стосунки і мали намір одружитися знову.

Наступна публікація