Ексдружина Філа Коллінза здійснила збройне захоплення його будинку

Ексдружина Філа Коллінза здійснила збройне захоплення його будинку

Фото: Getty Images

Музикант звернувся до суду.

Відомий британський музикант Філ Коллінз не може вигнати зі свого будинку у Маямі колишню дружину Оріанну Севей.

Артист звернувся до суду з заявою, в якій зауважив, що його екскохана та її нинішній чоловік здійснили збройне захоплення його будинку.

Так, 69-річний учасник легендарного гурту Genesis, який вирішив возз'єднатися, розповів, що Оріанна оголосила про розставання з ним в серпні цього року, після чого вирушила до Лас-Вегаса і там вийшла заміж за якогось музиканта.

Філ Коллінз та Оріанна Севей, 2019 рік / Фото: Getty Images

Після одруження жінка з новоспеченим чоловіком приїхали в особняк Коллінза в Маямі і відмовляються його покинути. Ба більше, за словами, Коллінза вони найняли чотирьох озброєних охоронців, які патрулюють територію навколо особняка, а також заблокували всі камери відеоспостереження в будинку і біля нього, пише видання Fox News.

Цікаво, що у своїй заяві Коллінз підкреслив, що саме він є господарем будинку, в той час як його колишня взагалі не має права там перебувати.

Зауважимо, Філ Коллінз розлучився з Оріанною Севей 2008 року, виплативши їй понад 46 мільйонів доларів відступних. А 2016 року жінка, з якою артист має двох дітей, оголосила про те, що вони відновили стосунки і мали намір одружитися знову.

Повʼязані теми:

Наступна публікація