Ексдружина Остапчука емоційно відповіла на його пост і натякнула на причину розриву

Ексдружина Остапчука емоційно відповіла на його пост і натякнула на причину розриву

Дата публікації
Перегляди
421к
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Ексдружина Остапчука емоційно відповіла на його пост і натякнула на причину розриву

Фото: instagram.com/olenavoychenko

Пізніше жінка видалила свій коментар.

Колишня дружина шоумена Володимира Остапчука Олена Войченко, з якою ведучий розлучився у жовтні, доволі стримано говорила про їхній розрив.

Ексзакохані взагалі не оприлюднювали причину розриву, воліючи деталі залишити при собі. Аж от Олена таки не втрималася і залишила емоційний коментар під черговим постом Остапчука.

В Instagram Володимир розмістив чорно-біле селфі, під яким написав:

"Іноді ти повинен побігти, щоб побачити, хто побіжить за тобою. Іноді ти повинен говорити м'якше, щоб побачити, хто насправді прислухається до тебе. Іноді ти повинен зробити крок назад, щоб побачити, хто ще стоїть на твоєму боці. Іноді ти повинен робити неправильні рішення, щоб подивитися, хто з тобою, коли все руйнується ...".

Фото: instagram.com/vova_ostapchuk

І от саме ці слова викликали емоцію у ексдружини знаменитості. На це Олена відповіла:

"Іноді ти біжиш за кимось кожен раз, коли він біжить. Іноді ти прислухаєшся, кожен раз, коли він мовчить. Іноді ти стоїш на боці зрадника кожен раз, коли він знову і знову зраджує, іноді ти прощаєш неправильні рішення і раз по раз відбудовуєш те, що зруйнував. Іноді ти стоїш на його боці настільки довго, що стаєш не просто порожнім місцем, а перепоною... Іноді він не бачить нічого, окрім "Я".

Фото: instagram.com/vova_ostapchuk

Щоправда, згодом Войченко видалила свій коментар. Цікаво, що не оминула увагу філософський пост Остапчука його партнерка за проєктом "Танці з зірками" Ілона Гвоздьова. Вона під дописом Володимира залишила двозначні слова.

"Іноді, а точніше завжди, потрібно залишатися людиною, бути чесним і простішим і тоді, можливо, за тобою бігтимуть, прислухатимуться до тебе, стоятимуть на твоєму боці і, в підсумку, стояти на твоєму боці, коли про тебе все забудуть", - наголосила Ілона.

Володимир Остапчук та Ілона Гвоздьова / Фото: instagram.com/vova_ostapchuk

Нагадаємо, популярний ведучий та учасник проєкту "Танці з зірками" Володимир Остапчук наприкінці жовтня повідомив, що розлучається з дружиною. Подружжя було разом 15 років та виховує двох дітей - доньку Емілію та сина Евана-Олександра, який з'явився на світ у березні минулого року.

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
421к
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація