Ексдружина Остапчука розхвалила його партнерку по "Танцях з зірками" Ілону Гвоздьову

Ексдружина Остапчука розхвалила його партнерку по "Танцях з зірками" Ілону Гвоздьову

Дата публікації
Перегляди
32к
Ексдружина Остапчука розхвалила його партнерку по "Танцях з зірками" Ілону Гвоздьову

instagram.com/olenavoychenko

Жінки добре потоваришували.

Колишня дружина ведучого Володимира Остапчука Олена Войченко, яка вперше натякнула на причину їхнього розриву, розхвалила його партнерку по "Танцях з зірками" Ілону Гвоздьову.

На сторінці в Instagram Олена розмістила фото Ілони і написала, що Гвоздьова є для неї тією людиною, яку хочеться наслідувати. Войченко зауважила, що Гвоздьова для неї є натхненням і мотивацією.

"Та інколи необхідний приклад, людина, яка надихає і підказує шлях. Особливе захоплення у мене викликають сильні жінки, яким вдається знаходити час і можливості балансувати між родиною, материнством і улюбленою справою. На щастя, прикладів більш ніж вдосталь. Одна з них - неймовірно талановита і дуже добра Ілона Гвоздьова", - написала про подругу Олена.

Войченко подякувала Гвоздьовій за підтримку і наснагу.

"Ти демонструєш, як невтомна багаторічна праця і відданість мрії приносять успіх! Твоя людяність і справедливість додають впевненості і віри у себе", - зізналася колишня дружина Остапчука.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Для життя, руху вперед і розвитку кожному з нас потрібна мотивація/натхнення. Ми черпаємо їх з різноманітних джерел: родина, близькі, улюблена робота, хоббі чи внутрішні пориви. Та інколи необхідний приклад, Людина, яка надихає і підказує шлях. Особливе захоплення у мене викликають сильні жінки, яким вдається знаходити час і можливості балансувати між родиною, материнством і улюбленою справою. На щастя, прикладів більш ніж вдосталь. Одна з них - неймовірно талановита і дуже добра @ilonagvozdeva. Ця тендітна дівчина - втілення сили і цілеспрямованості. Дякую, Ілоно, за підтримку і наснагу! Ти демонструєш, як невтомна багаторічна праця і відданість мрії приносять успіх! Твоя людяність і справедливість додають впевненості і віри у себе. Сьогодні я ділюся вдячністю і прошу Вас підтримати тих, кому це справді потрібно. А саме випускників інтернатів та сиріт, які мають інвалідність. Підтримайте Всеукраїнську благодійну акцію #зробименіхаб, влаштовану для відкриття інклюзивного хабу у Харкові. Долучайтеся до акції, напишіть пост з вдячністю людині, яка Вас надихає, підтримує, допомагає + #зробименіхаб і зробіть внесок. Посилання у шапці профіля. #зробименіхаб #ilonagvozdeva #небудьбайдужим #творидобро #bekind #helpingisbeautiful

Публикация от Olena Voychenko (@olenavoychenko)

Своєю чергою Ілона відповіла Олені, що та може на неї завжди розраховувати.

"Познайомившись з тобою, я не припиняю захоплюватися твоїм терпінням, мудрістю жіночою, красою твоєю і твоїм материнським талантом! Люблю", - адресувала такі слова Войченко Гвоздьова.

Зауважимо, що Ілона Гвоздьова танцювала у парі з Володимиром Остапчуком на проєкті "Танці з зірками". Цілком можливо, під час шоу між Ілоною та ексдружиною Остапчука Оленою зав'язалася дружба. Більше того, коли вперше Олена назвала ймовірну причину розлучення з Остапчуком у Мережі, Гвоздьова її підтримала.