Ексдружина Остапчука відреагувала на чутки про переїзд шоумена до будинку, який вони придбали спільно

Ексдружина Остапчука відреагувала на чутки про переїзд шоумена до будинку, який вони придбали спільно

Христина Горняк і Володимир Остапчук

Христина спростувала інформацію та пояснила, що зараз відбувається зі спільним майном.

Ексдружина Володимира Остапчука, блогерка Христина Горняк, відповіла, чи переїхав її колишній з новою дружиною до будинку, який вони придбали в ексшлюбі.

Так, нещодавно 24-річна дружина Остапчука Катерина зізналася, що вони з коханим переїхали до заміського будинку та поки мешкатимуть там. Це наштовхнуло деяких підписників на думку, що пара оселилася в будинку, який Остапчук купив ще у шлюбі з ексобраницею Горняк. Після поширення таких чуток юзери поцікавилися у Христини, чи це дійсно так. На це блогерка відповіла однозначно та запевнила всіх, що будинок зараз порожній та очікує поділу через суд.

Христина Горняк розповіла про спільне майно з колишнім чоловіком Остапчуком / Фото: instagram.com/kristygor

Ба більше, ексдружина шоумена додала, що пара не робила там жодного ремонту, про який раніше теж ходили чутки.

"Новосілля не в нашому спільному будинку. Бо в нашому, слава Богу, нічого не змінилося від моменту розлучення. А постійні історії, що там робиться ремонт, це просто історії. Навіщо – не знаю. Можливо, щоб у мене викликати хвилювання та реакції. Ремонту немає і бути не може, бо будинок є спором між колишнім подружжям", – написала Христина у фотоблогу.

Нагадаємо, розлучення Володимира Остапчука та Христини Горняк не минуло без скандалів, бо колишні не дійшли згоди, як ділити спільне майно. Зокрема, це стосується будинку під Києвом, який вони почали будувати незадовго до війни.

Читайте також:

Повʼязані теми:

Наступна публікація