Ексдружина Остапчука заявила, що він намагається відсудити у неї дітей

Ексдружина Остапчука заявила, що він намагається відсудити у неї дітей

Фото: instagram.com/olenavoychenko

Олена Войченко розповіла, як її перевіряли на адекватність.

Колишня дружина шоумена Володимира Остапчука Олена Войченко поділилася скандальними подробицями своєї версії розлучення.

Так у програмі "Світське життя" жінка розповіла, чи змінилися ставлення Володимира до фінансового забезпечення їхніх двох дітей. Олена зауважила, що після останнього інтерв'ю її колишнього чоловіка, він збільшив суму допомоги, але це було одноразово.

Володимир справді допомагає платити за школу і за дитячий садочок дітей, плюс він дає дітям, перераховуючи мені на картку 10 тисяч гривень на місяць. Після вашого інтерв’ю він одноразово збільшив цю суму і ці чеки виклав в соцмережі. Але і на тому дякую. Крім цього він купив дітям по чотири речі одягу. За це теж я йому вдячна. Але це була одноразова акція.

розповіла Олена

Також Войченко розповіла, чи дозволяє дітям спілкуватися з новою дружиною Володимира Христиною Горняк. За словами жінки, вона навіть просила колишнього чоловіка частіше спілкуватися з дітьми та взяти їх на весілля. Однак він не відреагував на її прохання, проте заявив, що діти мають жити з ним.

Я просила його брати дітей, просила знайомити. Я наполягала на тому, щоб він більше спілкувався з дітьми до весілля, аби вони були присутні на весіллі, аби вони розуміли, що відбувається. Але вирішили інакше. По факту зараз діти бачили дружину батька двічі. Але наразі Володимир мені озвучив – у мене щаслива родина, ти самотня, ти в стресі, тому діти мусять жити зі мною. Я звісно проти такої ситуації. Досить все так швидко і нестабільно відбувається в них. Я це розумію.

наголосила Войченко

Олена згадала і психологічну експертизу, яку Володимир хотів їй провести. Вона розповіла, що до неї приходили з опікунської служби перевіряти, в яких умовах перебувають їхні діти - Емілія та Еван.

Він хотів провести мені психічну експертизу, потім він залучив до цього процесу дітей. Перевіряли доньку, я возила її в службу дитини Подільського району двічі. Зі мною проводили інтерв’ю онлайн. До мене додому приходили перевіряти, в якому приміщенні мешкають діти, яким чином я контактую та спілкуюся з людьми, як вони харчуються, як це все відбувається. І тільки вже на базі цього треба переходити до того, щоб перевірити безпосередньо мій психічний стан. Звісно я зразу сказала, що це абсурд і що сам процес теж травмує, принаймні дитину, він травмує і мене, це принизливо. Жах. Для мене це дуже неприємна ситуація, але батько вирішив так.

розповіла жінка

Однак, як зауважила Войченко, що хоч Володимир і говорив їй, що подав позов, щоб відсудити дітей, але їй офіційним чином ніхто ніяк про це не повідомляв.

Володимир дуже часто мені озвучує різні речі і перемішує їх з погрозами, шантажем. Я взагалі останнім часом прошу його виключно писати

додала Олена

Олена Войченко поділилася подробицями своєї версії розлучення з Володимиром Остапчуком

Олена Войченко поділилася подробицями своєї версії розлучення з Володимиром Остапчуком

Нагадаємо, не так давно Володимир Остапчук показав, як його діти вперше побували в гостях у них з Христиною. Діти ведучого навіть залишилися на ночівлю у молодого подружжя. 

Повʼязані теми:

Наступна публікація