Ексдружина Серьоги повідомила, що налякана його нічним візитом

Ексдружина Серьоги повідомила, що налякана його нічним візитом

Дата публікації
Перегляди
22к
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Ексдружина Серьоги повідомила, що налякана його нічним візитом

Фото: instagram.com/polina_lola

Поліна Ололо заявила, що готова до конструктивного діалогу з ексчоловіком.

Колишня дружина репера Серьоги Поліна Ололо, яка нещодавно сколихнула Мережу інформацією про те що репер відібрав у неї дітей, наразі поділилася з шанувальниками новими деталями процесу.

У відео, яке жінка опублікувала у своїй Instagram-Stories, вона насамперед подякувала всім небайдужим, хто підтримав її у ситуації, що склалася та зауважила, що жодних новин допоки немає, окрім одного "але".

Поліна Ололо з синами Марком та Платоном / Фото: instagram.com/polina_lola

Так за словами Поліни сьогодні вночі до неї навідався її колишній чоловік.

"Сьогодні о першій ночі до мене приходив Сергій Пархоменко, але не знаю чому. Я була з мамою. Ми дуже злякалися і не відкрили двері. Я реально боюся якихось дій, які направлені проти мене і проти мого здоров'я. Однак, я готова до конструктивного діалогу, якій може відбутися з моїм представником та з представником Сергія. Хочеться сісти і поговорити нормально", - зазначила жінка у відео.

Також вона зізналася, що довгий час не могла говорити про інцидент, тому зараз намагається бути почутою.

Поліна Ололо з синами / Фото: instagram.com/polina_lola

"Я хотіла бути почутою, оскільки раніше не могла давати коментарів щодо цієї історії. Замість мене вже все сказали без мене. Хоча чому діти виховуються батьком, не мною, цей момент упустили від самого початку", - додала Ололо.

Нагадаємо, кілька днів тому Поліна Ололо заявила, що виконавець забрав та приховує від неї двох синів Марка та Платона, народжених у їхньому шлюбі. А також зауважила, що під час перебування з зірковим татом діти плакали, сумували, хотіли додому, але в той же час боялися батька. 

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Виховання дітей
Дата публікації
Перегляди
22к
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація