Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Ексдружина Серьоги заявила, що вже протягом двох місяців не знає про місцезнаходження синів

Поліна Ололо поскаржилася на бездіяльність правоохоронних органів.

Ексдружина репера Серьоги Поліна Ололо розповіла, що вже впродовж двох місяців перебуває у невіданні щодо місцезнаходження своїх синів.

Жінка, яка нещодавно поділилась відеозаписом свого колишнього чоловіка з незнайомкою, опублікувала емоційний пост у Instagram, в якому викзала хвилювання стосовно стану здоров'я хлопчиків.

"Вже майже як 2 місяці я перебуваю в повному невіданні про те, що відбувається з моїми дітьми і коли я зможу їх побачити, обійняти, та хоча б почути їхній голос. Серце на шматочки, коли я переглядаю відео з нашого життя. Але найбільше мене жахає незнання про їхнє самопочуття, стан здоров'я та опіку кимось стороннім. Знаючи, як недобросовісно стежать за їхнім здоров'ям, мені страшно уявити, що дитина може проходити з температурою кілька днів", - зазначила Поліна, підкріпивши свої слова спільним з синами знімком.

Поліна Ололо
instagram.com/polina_lola

Також стурбована мама поскаржилася на бездіяльність правоохоронних органів, які впродовж двох місяців не займаються пошуком дітлахів.

"Хочу повідомити, що поліція і слідчий не діють, в зв'язку з цим зареєстрована скарга. Карантин вносить свої корективи - правові процеси затягуються (перший суд 18.03 був скасований). Але ми не здаємося і маємо намір діяти до позитивного результату. На жаль, багато чого розповісти не можу, але скоро ви все дізнаєтеся і побачите!", - заінтрингувала жінка.

Нагадаємо, не так давно Поліна Ололо заявила, що репер відібрав у неї дітей. За декілька днів Поліна розповіла, що однієї ночі до неї навідався її колишній чоловік. Жінку неабияк налякав нічний візит артиста. Також Ололо пригадала день, коли зникли її сини, Марк та Платон. 

Залиште свій коментар

Вибір редакції