Ексдружина Серьоги звинуватила його у навмисному затягуванні суду щодо дітей

Ексдружина Серьоги звинуватила його у навмисному затягуванні суду щодо дітей

Жінка продовжує боротьбу за синів із музикантом.

Ексобраниця артиста Сергія Пархоменка, більше відомого як СерьогаПоліна Ололо розповіла, як минуло чергове засідання у справі щодо подальшої долі її синів Платона та Марка.

Жінка, яка вже 9 місяців намагається повернути дітей, яких вивіз невідомо куди Сергій Пархоменко, у своєму Instagram зізналася, що музикант вкотре змінив адвокатів, чим навмисно затягує розгляд судової справи.

Вчергове Сергій Пархоменко "зміняв" адвокатів перед судовим засіданням, виключно з метою затягування розгляду справи, в надії, що "або віслюк помре, або Емір", а гнійні нариви незагоюються, а "зріють" і проривають.
зазначила Поліна

Також Ололо повідомила, що на прохання адвокатів репера, який сам на засідання не прийшов, судові засідання надалі проходитимуть за закритими дверима. Так, на думку жінки, йому є що приховувати.

Недоречна спроба адвокатів Серьоги зробити слухання справи в закритому режимі не допоможуть колишнім зіркам уникнути розголосу і правди, я вірю у незворотність покарання і справедливий суд. Суд постановив вести справу в подальшому в закритому режимі, бо хтось дуже злякався правди про # какаобелогоцвета на повторі, про нинішній # гітлерюгенд для моїх дітей, про одностатеві цінності і запереченні участі мами. Відтепер журналістам і вільним слухачам не можна бути присутнім на судових засіданнях. Так постановив суд на вимогу адвокатів Сергія Пархоменка
додада Ололо

Шанувальники Поліни виказали у коментрях до посту слова підтримки і віри в найкраще, що діти повернуться до мами.

  • Діти будуть з вами!
  • Сил вам. Хай нарешті вам повернуть дітей
  • Сил вам, терпіння і віри! Все буде добре!

Примітно, що днями Поліна Ололо у своєму фотоблогу опублікувала фото та відео, яке їй вислали доброзичливці. На знімку та в ролику зображений Серьога, який прогулюється пляжем Одеси.

Сьогодні мені вчергове надіслали фото і відео моїх дітей небайдужі люди. В даний час вони знаходяться в Одесі, в готелі Марістелла. На файлах видно як діти безтурботно прогулюються по пляжу в той час, як повинні бути в школі. Хлопчики, мама любить вас. Решту вирішить суд.
зауважила жінка

Нагадаємо, не так давно репер Серьога у документальному фільмі "Тиха заводь" про його життя разом із дітьми вперше розповів, чому ухвалив рішення забрати дітей із Києва, де вони жили з мамою, до Харкова, де проживає сам. 

Залиште свій коментар

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Новини партнерів