Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Ексдружина Володимира Остапчука розповіла про його погрози та приниження

Попри розрив, Олена Войченко вірить, що колишній отямиться.

Колишня дружина ведучого Володимира Остапчука Олена Войченко, яка розповіла про його численні зради, продовжує розкривати приголомшливі подробиці про нього.

Цього разу Олена поділилася з підписниками свого фотоблогу, що ексчоловік погрожує їй та маніпулює, аби уникнути відповідальності.

"Коли йдеться про дітей – не можна вдавати, що немає їхніх потреб. Не можна мовчати! Страшно опинитися сам на сам із впливовим і безпринципним чоловіком, здатним з легкістю брехати мільйонам. Боляче, коли рідна людина не просто обдурює і принижує, щоб приховати свої помилки і слабкості, а загрожує і маніпулює, щоб уникнути відповідальності. Але брехня – це брехня, навіть якщо ховати її за лицемірною усмішкою. Правда на моєму боці, в ній моя сила", – написала Войченко.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Я всегда верю в лучшее. В любой ситуации, в каждом человеке. Даже предательства самого близкого не убили эту веру. Я оптимист и из-за несправедливости не буду отчаиваться. Сделаю выводы, пойму причину и буду жить. Но когда речь идет о детях - нельзя делать вид, что нет их потребностей и нужд. Нельзя молчать! Страшно, оказаться один на один с влиятельным и беспринципным мужчиной, способным с легкостью врать миллионам. Больно, когда родной человек не просто обманывает и унижает, чтобы скрыть свои ошибки и слабости, а угрожает и манипулирует, чтобы уйти от ответственности. Но ложь - это ложь, даже если прятать ее за лицемерной улыбкой. Правда на моей стороне, в ней моя сила. А еще - в сотнях Ваших писем, со словами поддержки и историями, такими похожими на мою. Огромное количество женщин, запуганных и обессиленных теряют веру в себя, в добро и порядочных мужчин. С маленькими детьми, без средств, работы и правовой защиты, боятся и молчат. Я прочувствовала, насколько уязвима женщина в такой ситуации. Через какие трудности проходит, чтобы защитить детей, их и свои права. Получая сообщения и поддержку от многих, я поняла, что зря так долго молчала. Нужно говорить об издевательствах и несправедливости. Ведь если люди не знают, что ты в беде — никто не сможет помочь. Признаться, что нуждаешься в поддержке и защите не стыдно. Я очень благодарна каждому! Ваши слова и помощь очень важны. Благодаря Вам не так страшно. К счастью, враньё - всегда враньё! Искусная игра - лишь игра. А безответственность не спрятать за грубыми шутками. Я все ещё надеюсь и верю, что мужчина, так гордящийся собой, одумается и возьмёт ответственность за свои поступки и детей. Можно понять желание жить только для себя и своих утех, но желание оставить детей с их матерью «в прошлой жизни», а при этом кичится статусом «образцового отца» - невозможно. Несмотря ни на что, я как и раньше верю в лучшее, работаю, воспитываю детей и буду делать все, чтобы они были счастливы и ни в чем не нуждались. Я не хотела, чтобы тема развода стала настолько публичной и превратилась в средство увеличить известность ее создателя. #bestrong #nevergiveup #beliveinyourself #жінкиua #справедливость #хорошихлюдейбольше

Публикация от Olena Voychenko (@olenavoychenko)

Разом з тим жінка висловила сподівання, що зрештою її ексколишній отямиться та подумає про дітей та їхнє майбутнє.

"Я все ще сподіваюся і вірю, що чоловік, який так пишається собою, отямиться і візьме відповідальність за свої вчинки і дітей. Можна зрозуміти бажання жити тільки для себе і своїх утіх, але бажання залишити дітей з їхньою матір'ю "в минулому житті", а при цьому хизуватися статусом "зразкового батька" - неможливо", - зауважила Олена.

Нагадаємо, у жовтні 2019-го стало відомо про розлучення Володимира Остапчука з Оленою Войченко. Пара прожила у шлюбі 12 років. Ініціатором розриву став Володимир. Сама Олена зізналася, що рішення чоловіка стало для неї неочікуваним.

Володимир Остапчук
instagram.com/vova_ostapchuk
Володимир Остапчук з ексдружиною та дітьми

Ексзакохані не оприлюднювали причину розриву воліючи деталі залишити при собі. Однак Олена якось не втрималася і залишила емоційний коментар під черговим постом Володимира, у якому тільки натякнула на причину розлучення. Жінка завуальовано заявила про зради та неабияку самовпевненість чоловіка.

Проте після того, як у пари розпочався шлюборозлучний процес і Остапчук публічно повідомив про це, опублікувавши знімок із суду, Войченко вперше відверто розповіла про причини розставання. У інтерв'ю жінка поділилася, що Володимир відчувши себе знаменитістю після "Євробачення-2017" почав її зраджувати та навіть пішов до іншої. Проте Олена тоді пробачила чоловікові зраду і народила сина Евана. Згодом жінка дізналася про інші неодноразові зради чоловіка після чого попросила його піти.

Така відвертість Олени неабияк шокувала Володимира. Окрім того він заявив, що ніколи б не бажав, аби особисте життя обговорювалося у пресі та пояснив емоційний вчинок Олени жіночою образою і злістю. Також шоумен зі свого боку пояснив, чому розійшовся з Оленою. За його словами, вони часто сварилися з дружиною через його роботу і він не зраджував її.

Залиште свій коментар

Вибір редакції