Ексдружина Володимира Остапчука вперше після розлучення вийшла в світ з чоловіком

Ексдружина Володимира Остапчука вперше після розлучення вийшла в світ з чоловіком

Ексдружина Володимира Остапчука вперше після розлучення вийшла в світ з чоловіком

Фото: ЖВЛ

Олена Войченко з'явилися на світському заході у супроводі незнайомця.

Ексдружина шоумена Володимира Остапчука Олена Войченко після їхнього розлучення у жовтні 2019-го, замислилася й про своє особисте життя.

Так, днями Олена вперше за багато місяців прийшла на світський захід й одразу шокувала загал. На вечірці колишня Остапчука з'явилася в компанії невідомого чоловіка. На запитання журналіста програми "ЖВЛ", чи можна порадіти за Войченко, вона відповіла:

Мені дуже лестять ваші здогадки. Але я не думаю, що зараз в принципі час говорити про такі речі. Я сподіваюсь, що скоро так і буде

заінтригувала жінка
Олена поки не хоче говорити про особисте / Фото: ЖВЛ

Тему нових стосунків Олена всіляко уникала і навіть просила журналістку Катю Король не показувати обличчя чоловіка, який її супроводжував.

Чоловік має бути зрілим. Він має бути чесним перед собою, першою чергою. З власного досвіду, якби мені людина показала, якою вона є насправді, питань би не було жодних. Тепер я буду уважнішою до тих людей, які люблять грати

зазначила Войченко

Король вечірок на TikTok-party: з яким незнайомцем прийшла ексдружина Остапчука

Король вечірок на TikTok-party: з яким незнайомцем прийшла ексдружина Остапчука

Про колишнього Володимира Остапчука Олена говорила неохоче. Не приховує – досі боляче і їй, і дітям. Войченко зазначила, що у них з колишнім зараз немає жодних стосунків і що складний період у її житті триває.

Є люди, які роблять все, аби він тривав максимально довго. Я не хочу, в принципі, розмовляти про людину, яка жодним чином не бере участі в житті моєї родини

зазначила Олена

Так само вона зазначила, що не так часто Володимир бачиться з дітьми, як показує це у соцмережах. "Напевне, в школі він з ними бачиться. В садочку. 14 секунд для сторіс. Ой, не треба", - прокоментувала Войченко.

Як відомо, колись хорошим тандемом вважали Володимира Остапчука та Олену Войченко. Однак, восени 2019-го, подружжя несподівано оголосило про розлучення. Без скандалів не минулося. Телеведучий, який удруге одружився, намагався забрати в ексдружини двох спільних дітей. Вона ж заявила, що колишній матеріально не допомагає родині. Судова тяганина триває й досі.

Повʼязані теми:

Наступна публікація