Ексдружина Євгена Рибчинського розповіла, що він залишив їхніх трьох дітей без житла і грошей

Ексдружина Євгена Рибчинського розповіла, що він залишив їхніх трьох дітей без житла і грошей

Дата публікації
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Ексдружина Євгена Рибчинського розповіла, що він залишив їхніх трьох дітей без житла і грошей

tampopo.com.ua

Юлія Рибчинська опублікувала емоційний допис у Facebook.

Колишня дружина відомого поета, автора пісень та продюсера Євгена Рибчинського Юлія емоційно висловилася щодо його поведінки стосовно їхніх трьох дітей.

Жінка, яка проживає у США у своєму Facebook опублікувала емоційний допис, в якому звинуватила екса у несплаті аліментів та підлому ставленні до забезпечення нащадків.

facebook.com/ribchinski

"Якщо і є в цьому світі поняття честі, то судячи з того, що відбувається в житті нашої родини, воно явно не в ходу ... Немає честі у тих, хто здатний кинути своїх дітей, заблокувати в телефоні і ніколи не дзвонити їм, навіть щоб привітати з днем народження; немає честі у того, хто переписав свій бізнес на батьків і каже, що в 50 років вони його утримують; немає честі у того, хто живучи на широку ногу, платить на виховання і розвиток своїх трьох дітей 125 доларів на місяць; немає честі у того, хто залишив своїх дітей без даху над головою", - зазначила Юлія.

facebook.com/ribchinska

Також жінка звинуватила Євгена в тому, що він сховав всі документи на будинок, в якому вони жили всією сім'єю і, який побудували разом, і доводить у суді, що будинку не існує, і він нікому не належить. Юлія наголосила, що троє їхніх синів жодним чином не захищені, і щодня перебувають під загрозою втратити дах над головою, ба більше старший син колишнього подружжя навіть не мав змоги вступити до вишу через відсутність фінансів.

"Честі немає! Але при цьому є популярність! Тисячі лайків на Facebooк і переглядів на YouTube. Батько - герой України. Фасад, за яким ховається маленький хлопчик, який так шукає кохання і визнання і поки ще не здатний брати на себе відповідальність", - зауважила Рибчинська.

Світське життя

Закінчила свій допис Юлія словами подяки ексчоловікові за досвід, який вона отримала.

"Я приймаю цей досвід. Я вірю, що все, що трапляється з нами в житті - це договір наших душ перед втіленням. Не завидну роль вибрав собі Євген. Я дякую тобі за цей досвід! Ти прекрасно впорався із завданням! Краще б ніхто цього не зробив! Дякую і відпускаю. Дякую. Дякую. Дякую", - підсумувала жінка.

Нагадаємо, не так давно ексобраниця репера Серьоги Поліна Ололо, яка виборює право на дітей, програла суд у битві за двох синів. Судова тяганина за двох неповнолітніх дітей триває між ексами майже рік.

Наступна публікація