Ексклюзив ТСН. Брат Ані Лорак розповів подробиці її розлучення з Муратом

Ексклюзив ТСН. Брат Ані Лорак розповів подробиці її розлучення з Муратом

Ексклюзив ТСН. Брат Ані Лорак розповів подробиці її розлучення з Муратом

Фото: facebook.com/AniLorak

Артистка до останнього намагалася врятувати шлюб.

Сьогодні, 31 січня, співачка Ані Лорак офіційно розлучилася з турецьким бізнесменом Муратом Налчаджиоглу.

Ані сама артистка, ані її екс-чоловік коментарів стосовно цього не давали, а саме засідання відбувалося за зачиненими дверима. Проте журналістам ТСН вдалося поспілкуватися з братом Ані Ігорем Куєком.

За словами чоловіка, переживання Лорак стосовно розлучення вже ослабнуло.

"Я думаю, що основне переживання, криза в минулому. Це вже залишки. Вона вже пережила самий пік, це вже така, більш формальна ситуація", - сказав брат Лорак.

Він додав, що Ані до останнього намагалася врятувати шлюб, сподівалася на примирення.

"Вона берегла як могла. Це було її життя, кохання. Вона берегла шлюб до останнього, намагалася його тримати до останнього", - прокоментував Ігор.

Фото: facebook.com/AniLorak

Проте відстань між закоханими відіграла свою роль. Як відомо, бізнес Мурата в Україні, а Лорак останні роки працює в Росії.

"Була надія, щоб вони жили в одній країні, не окремо. Тобто, це були якісь проблеми, пов'язані з роботою. Воно затягнулося і переросло в таку ситуацію, що, неможливо існування сім'ї в різних країнах", - додав Куєк.

Разом з тим, Куєк розповів, що екс-подружжя вже вирішило питання щодо опіки над спільною донькою Софією. За словами брата співачки, дівчинка житиме разом з мамою.

"Тут логічно і зрозуміло, з ким буде дитина. Тобто, за всіма міжнародними законами вона залишається з мамою. Без усіляких "але". Немає якихось проблем з утриманням дитини, з її бажанням, чи не бажанням. Тут уже логічно, що вона мама, вона її виховує. Вона має можливість дати все, що їй потрібно для розвитку та виховання", - прокоментував Ігор Куєк.

Ані Лорак з екс-чоловіком та донькою / Фото: facebook.com/AniLorak

Цікаво, що Ані Лорак не перешкоджає спілкуванню Мурата з Софією і тішиться тому, що екс-чоловік виявляє бажання бачитися з донькою.

"Кароліна дуже friendly, дружньо ставиться, по-людяному. У неї немає якоїсь злості. Навпаки вона рада, що Мурат спілкується з донькою, виявляє таке бажання. А все, що стосується майна, це їхні особисті домовленості. Я думаю, все буде добре, вони вирішать полюбовно", - додав Ігор.

Куєк зауважив, що і його сестра і Мурат намагаються вирішити всі питання мирно і розійтися гідно. Стосовно того, чи не намагалася пара помиритися, Ігор відповів: "Мурат хотів щось змінити на тому етапі, коли це було неможливо".

Ані Лорак з екс-чоловіком / Фото: facebook.com/AniLorak

Нагадаємо, що Ані Лорак подала на розлучення 4 грудня 2018 року. Приводом для такого рішення зірки стали численні зради її чоловіка, бізнесмена Мурата Налчаджиолгу. Проте до липня 2018-го чутки про походеньки Мурата так і лишалися чутками. А у липні до Мережі потрапив відеодоказ того, що Налчаджиоглу таки скочив у гречку. У ролику Мурат обіймав та гладив загадкову брюнетку у своєму ресторані в Києві.

Ані Лорак і турецький бізнесмен Мурат Налчаджиоглу одружилися 15 серпня 2009 року. З Муратом співачка познайомилася 2005 року в Анталії на відпочинку. 2006-го року Мурат переїхав до України. А через два роки освідчився артистці.

9 червня 2011 року Ані народила Мурату доньку Софію.

 Кореспондент ТСН, Валентина Мудрик

Повʼязані теми:

Наступна публікація