DZIDZIO зустрінеться у суді з колишнім учасником гурту. Ексклюзив ТСН.ua

Колектив вимагає захисту авторських прав.

У вересні прес-служба гурту DZIDZIO заявляла про заснування його колишнім учасником Олегом Турком колективу DZIDZ'OFF, який копіює образ Дзідзя та незаконно використовує у своїх виступах його твори.

Такі дії обурили менеджмент артистів і ще тоді представник гурту, яким є ТОВ "МЕЙСОН ЕНТЕРТЕЙМЕНТ", заявляв про намір притягнути до відповідальності Олега Турка (Лесика).

Сайт ТСН.ua знайшов в Єдиному державному реєстрі судових рішень призначення суду і звернувся до прес-служби гурту DZIDZIO за коментарями.

Відповідна судова ухвала опублікована на сайті Єдиного державного реєстру судових рішень

DZIDZIO документи_1
прес-служба DZIDZIO
Підтверджуючі авторство пісень DZIDZIO документи

Прес-служба гурту разом із директором юридичного департаменту ТОВ "МЕЙСОН ЕНТЕРТЕЙМЕНТ" Олександром Погаєвим пояснили нашому сайту суть свого звернення до суду.

"Ми намагалися врегулювати спір стосовно незаконного використання творів гурту  DZIDZIO, що належать ТОВ "МЕЙСОН ЕНТЕРТЕЙМЕНТ" мирним шляхом у досудовому порядку. Але порушники не йшли на діалог та ігнорували всі наші багаточисленні звернення. Тому ТОВ "МЕЙСОН ЕНТЕРТЕЙМЕНТ" ініціювало судові провадження проти учасників колективу DZIDZ'OFF, що порушують наші права", – зазначив юрист.

Відомо, що відповідно до ухвали Дніпровського суду міста Києва 22-го листопада 2016 року відбудеться судове засідання щодо першого з позовів.

DZIDZIO документи_2
прес-служба DZIDZIO
Підтверджуючі авторство пісень DZIDZIO документи

При цьому, Погаєв зазначив, що позов, скоріше за все буде, не один: "На даний час два позови подані, ще один в роботі, скільки буде всього залежить від обсягу порушень зазначених осіб".

Дії компанії продиктовані наміром захистити свої права у сфері інтелектуальної власності.

До слова, сума позовів – вельми значна. Зокрема, як повідомили ТСН.ua у прес-службі гурту, перший з них подано на – 348 000 гривень, другий на – 250 000 гривень. Загалом, з кожного порушника близько 200 тисяч.

DZIDZIO документи_3
прес-служба DZIDZIO
Підтверджуючі авторство пісень DZIDZIO документи

Окрім матеріального відшкодування, представники DZIDZIO прагнуть майбутнього оприлюднення рішення суду та стягнення із відповідачів штрафу.

"Ми просимо зобов'язати Відповідачів опублікувати у друкованому засобі масової інформації повний текст рішення суду у даній справі та накласти на Відповідачів штраф у розмірі по 10 відсотків суми, присудженої на користь позивача, зі стягненням її в дохід Державного бюджету України", – повідомив юрист.

Такі цифри продиктовані Законом України "Про авторське право і суміжні права", який надає суду право "постановити рішення про виплату компенсації у розмірі від 10 до 50000 мінімальних заробітних плат".

DZIDZIO документи_4
прес-служба DZIDZIO
Підтверджуючі авторство пісень DZIDZIO документи

"Відповідачами було здійснено вісім порушень авторського права кожним,  в рамках зазначеного позову, ми взяли мінімальну суму 10 мінімальних заробітних плат і помножили на кількість порушень", – пояснює директор юридичного департаменту компанії.

При цьому, в разі виграшу справи у суді, гурт та його представники отримані гроші віддадуть на благодійність.

"Усі кошти ми передамо на лікування Михайликові Петрусю з  Івано-Франківська, у цього 6-річного хлопчика важка онкологічна хвороба – гостра Т-лімфобласна лейкемія. Дзідзьо вже більше року допомагає йому і тісно спілкується з його родиною, вся отримана компенсація за порушення прав ТОВ "МЕЙСОН ЕНТЕРТЕЙМЕНТ" буде перерахована батькам хлопчика на його лікування", – підсумували у прес-службі артистів.

Наразі гурт DZIDZ'OFF продовжує свою концертну діяльність.

 

Нагадаємо, Олега Турка звільнили зі складу DZIDZIO у березні 2016-го року. Фронтмен DZIDZIO розповідав нашому сайту, що Лесик попросив компенсацію у п'ять мільйонів гривень та самостійно заявив про те, що покидає гурт. Одразу ж після цього розгорівся грошовий скандал, крапки над "і" в якому в екслюзивному коментарі для ТСН.ua поставив Михайло Хома. Олег Турко, при цьому, наголошував, що із колективу його "попросили піти"

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: