Ексклюзив ТСН.ua Соломія Вітвіцька у річницю весілля розповіла про своє подружнє життя

Зірка каналу "1+1" дала інтерв'ю сайту ТСН.ua

Ведуча програми ТСН, журналіст, куратор проекту "Переможці", просто красива жінка і любляча дружина Соломія Вітвіцька дала відверте інтерв'ю сайту ТСН.ua

Цьогоріч зірка каналу "1+1" святкує річницю весілля – три роки тому Соломія вийшла заміж за режисера та кліпмейкера Влада Кочаткова.

Ми розпитали у Соломії, як змінилося її життя після весілля, як вони з чоловіком поєднують свої складні робочі графіки, хто першим залагоджує конфлікти у родині і як пара облаштовує сімейний затишок

– Соломіє, 15 листопада ви з Владом святкуєте річницю весілля. Як ти змінилася, ставши дружиною, і чи змінилася взагалі?

– Я б більше розділяла так – до зустрічі з Владом та після зустрічі з Владом. Для мене це такий більш яскравий та емоційний розділ. Оскільки я зустріла людину, з якою через рік після зустрічі одружилася і збираюся зістарітися.

У мене з’явився чоловік, який вирішує всі мої проблеми

Мені приємний той момент, що для нас весілля не було таким важко ухвальним рішенням. Ми його дуже спонтанно ухвалили. Влад освідчився буквально через декілька місяців після того, як ми почали зустрічатися. Настільки все було природно, легко і без розмов як-от: "Треба узаконити стосунки". До речі, після цього стало набагато простіше і легше і мені, і йому через те, що за моїм особистим життям завжди прискіпливо стежили.

Було, звичайно, багато різних кумедних моментів. Коли я тільки виклала у соцмережу фото букету з написом "Я відповіла "так", було смішно спостерігати за реакцією наших знайомих. Ми з Владом не афішували стосунки, а наші знайомі, які не знали, що ми зустрічаємося з Владом, що це він мій наречений, що я йому сказала "так", довго думали, що це зірка, олігарх, мажор, модель, яку я найняла. Такі були різні версії.

Соломія Вітвіцька та Влад Кочатков
прес-служба каналу "1+1"
Соломія та Влад одружилися три роки тому

– Люди були здивовані, коли дізналися, що він не VIP?

 Його друзі, коли стало зрозуміло, що ми разом, обговорювали, казали ну от там квіти, Марокко і тут опа, Влад. Звідки? Тобто у людей не було навіть такої думки у голові, що це звичайний хлопець, а не якийсь там вигаданий персонаж.

– І все ж таки. Є Соломія до та після заміжжя. Як вплинуло весілля на твоє життя?

 Я немов "переключилася" на нову програму світосприйняття. Ну тобто відбулися перетворення - з такої вольової, незалежної, суверенної я стала, як мені здається, покірною, терпимою, лояльною. Я не роблю багатьох речей, якими до цього займалася. Навіть у магазин не можу сходити сама. Я не знаю, де оплачуються рахунки за комуналку. У мене світ помінявся. У мене з'явився чоловік, який вирішує всі мої проблеми.

– У вас є якісь традиції святкування весілля?

- Немає традицій. Взагалі Влад поза якимись традиціями. Під час першого родинного інтерв'ю він розповідав, що не любить дати, святкування. Що треба просто завжди знаходити час і вітати дружину. Я тоді так дуже тішилася, думала: "О, клас". Ага. Але я все одно чекаю на свята романтичних сюрпризів, і вони іноді трапляються ! Коли ми їздили на гостину до Санта Клауса до Лапландії на Новий рік, були у Львові на Різдво! До речі, Влад дуже рано прокидається, а я люблю поспати, тож мене він може потішити зранку квітами, особливо навесні або на 8 березня – тюльпанами.

Ми з Владом не афішували стосунки, а наші знайомі, які не знали, що ми зустрічаємося з ним, що я йому сказала "так", довго думали, що це зірка, олігарх, мажор, модель, яку я найняла

– А ти йому не казала: "Слухай, коханий, давай святкувати"?

– Казала.

– А він що?

– У тебе щодня презентація і часті свята на роботі.

– А можливо, Влад підносив тобі подарунки, зроблені власноруч?

 Зараз, за сучасного життя, немає таких потреб. Але ми вклали весільні гроші в квартиру, невдовзі будемо переїжджати. Всім цим займається Влад. Він планує там якийсь столик зробити сам. Я не знаю, чи він зробить його власними руками, чи керуватиме процесом. Він це не практикував. Але, звісно, якщо щось там підкрутити, то все в квартирі робить він, навіть вдома у Львові моїй мамі теж встигає допомогти.

Соломія Вітвіцька із мамою та чоловіком
прес-служба каналу "1+1"
Соломія разом з мамою та чоловіком

– Тобто, ніякого романтичного власноруч зробленого дерев'яного серця ти не отримувала?

 Ні, він занадто серйозний для таких подарунків. Наскільки я взагалі повітряна, легка, романтична, замріяна. Настільки він прагматичний, продуманий, розуміє, що, для чого, куди й як. Ми дуже різні, і я вірю в те, що протилежності притягуються.

– Чи не вплинув побут на ваші стосунки?

 І Влад дуже легкий в побуті, і я. В принципі, ми на цьому не акцентуємо уваги. Крім того, зараз з нами живе мій батько, який бере на себе готування їжі. Чесно скажу, що Влад у цьому плані ліберальний, демократичний і не битиме ложкою по столу, не кричатиме "Їсти". У нього немає в голові вимоги, що жінка має нагодувати. І якщо він хоче їсти, то може піти в магазин і щось собі приготувати.

– Ти мені зізнавалася, що через роботу ви останнім часом мало бачитеся. Як вдається підтримувати той самий вогонь кохання у стосунках?

 Я зараз дуже жаліюся, що тепер наша родина працює у родині "1+1". І графіки не дуже збігаються, через те, що він працює в "Сніданку.Вихідний" режисером, а я веду ТСН.

Я бачу, наскільки цей графік не дає нам можливості проводити разом час, через те, що він настільки завантажений, вважається одним із найкращих режисерів "Сніданку", відповідно, у нього багато роботи. Я розумію, що він дуже відповідально ставиться до роботи і буває, що перевантажує себе. Та і я їжджу у відрядження часто…

Був момент коли Влад сказав: "У ліжку ніяких гаджетів

– І все ж таки якось романтику у стосунках необхідно підтримувати…

 Скажу про сьогодні. У мене все розплановано і зранку, і ввечері. Тут у мене вранці скасувався візит до Оленки Бурби (дизайнер). Я встала зранку і кажу йому: "Веди мене на каву". "Не можу, у мене монтаж". Я навколо нього ходжу, ходжу. А потім зупиняюся і кажу: "Ну якщо що, я – готова". Тобто я не наполягаю. Тиснути на нього нема сенсу, через те, що це матиме зворотній ефект.

Це робота. Я прекрасно це розумію. Тим паче, що я мільйон разів була у такій самій ситуації, коли через роботу доводилося щось скасовувати, запізнюватися, переносити. Мене по вечорах не буває вдома. Він до цього ставиться з величезним розумінням.

Врешті-решт він повів мене на каву. Ми гуляли набережною. І я не брала на прогулянку телефон, оскільки я його не випускаю з рук – щось перевіряю, спілкуюся. І тут не взяла, просто щоб побути разом, поспілкуватися.

Був момент коли Влад сказав: "У ліжку ніяких гаджетів".

Соломія Вітвіцька та Влад Кочатков
прес-служба каналу "1+1"

– Якщо Влад неромантичний, то, виходить, у ваших стосунках обов'язок за це лягає на твої плечі?

 Нас часто запрошують на різні заходи. Влад схильний до того, щоб відмовлятися. Мені треба з ним узгоджувати наші походи. Зараз я ще пішла, вірніше, спочатку Влад пішов до театральної студії на курс акторської майстерності та імпровізації, і потім я теж приєдналася.

– Ти хочеш зіграти в кіно?

 Це більше для роботи над собою. Постановка дикції, голосу, можливо, більше контролювати свої емоції. Працювати з аудиторією. Зараз у мене багато презентацій – "Переможці", "Ті, що вражають". Мені це важливо.

– Чи можна сказати, що у вашій родині вирують італійські пристрасті? Хто залагоджує конфлікти?

 Я намагаюся не загострювати. Кожен конфлікт – він є лише через те, що інша людина на нього відповідає. Якщо в тебе є ситуація, коли хтось підвищив голос, чимось незадоволений, – якщо інша людина відповідає на це, тоді це можна назвати конфліктом. Якщо людина не відповідає на нього, приміром, просто посміхається чи переключає тему, тоді це вже не конфлікт. Це була репліка, зрив. Це не конфлікт.

Я намагаюся не втягуватися у конфлікти, якщо вони виникають.

Соломія Вітвіцька та Влад Кочатков
прес-служба каналу "1+1"

– Ну а якщо вже так сталося

 Скажу чесно, у нас не так часто це було. У нас після інтерв'ю бувають конфлікти. Я не знаю причини. Чи це якісь вроки, чи чиїсь думки. Я неодноразово помічала це. Ми ніби як ростемо, звикаємо до того, що це таке вже наше життя з цими інтерв'ю.

– А якщо вже посварилися, то хто першим йде на примирення?

 По-різному. Буває так, що Влад, буває так, що і я. Можливо, той, хто більше винним почувається.

– Що, на твою думку, є запорукою міцних стосунків?

 Ніколи не переходити межу. У кожного є своя, звісно. Коли ти вже на межі сварки, чи не задоволений і тобі здається, що це вселенська несправедливість, от здається, що людина тебе не цінує. І ти в цьому пориві злості і агресії можеш наговорити такого, що потім є точка неповернення. Дуже цього треба уникати. Насправді це така межа, яка може стосунки просто завести в такий кут, звідки ви вже не можете вийти. Завжди варто пам'ятати, що це лише момент. А далі може бути 20 років щасливого життя. І відповідно, щоб були ці 20 років, треба свої емоції в "коробочку". Я просто знаю багато пар, які порозлучалися, як мені здається, через те, що стримували емоції і не висловлювали свої думки. І потім воно все виливалося у вселенський потік агресії і незадоволення. Звісно, що розмовляти треба. Якщо тобі щось не подобається, просто спробуй пояснити це нормально, по-людськи.

Я намагаюся не втягуватися у конфлікти, якщо вони виникають.

– Такі висновки ти зробила з власних спостережень, чи у тебе був приклад?

 У мене була така пара. Це мої бабуся та дідусь. Це реально приклад любові, поваги, взаєморозуміння практично до останніх днів одне одного. "Натуся, Колюся", – це було завжди. Завжди дід сидів на чолі стола, бабуся йому давала все найкраще.

Це приклад домашнього, теплого. Все так сплетено з любові, зі взаємних почуттів. Вони просто одне в одному були розчинені. Завжди все робили разом.

Соломія Вітвіцька та Влад Кочатков

– Ти людина публічна, у тебе багато прихильників. Чи не ревнує тебе Влад до фанів?

 Я нічого не приховую. Всі знають, що я одружена. Я приводів для ревнощів йому не даю. Про все він знає. Всіх чоловіків, із якими я спілкуюся, він знає. І причини, чому я з ними спілкуюся. Дякуючи богові, він в цьому плані мудрий.

Мені здається, що я його більше ревную. Але в нас на рівні жартів все це. Колись у нас було так, що я йому розповіла, що на заході один достатньо відомий чоловік почав до мене залицятися. Тоді він мене приревнував. Це сталося десь через декілька місяців після весілля.

– Ви збираєтеся переїхати до новобудови. А чому обрали околицю міста?

 Це був найдоступніший варіант. За містом, в районі Софіївської Борщагівки – там багато сучасних житлових кварталів. Вони такі, як містечка, дуже комфортно – травичка підстрижена, все акуратненько. Влад каже, що не хоче в Києві жити, бо краще за містом. Він взагалі зараз дуже зацікавився архітектурою, інтер'єрами та керує нашим ремонтом, щоб оптимізувати витрати. Ми придбали житло на весільні гроші. Тоді, грубо кажучи, ми вклали гроші в повітря. Наразі будинок збудований. Нам пощастило.

Взагалі Влад хотів би, щоб Київ змінився, особливо спальні райони, щоб стали більш сучасними, а панельки та хрущовки більш естетично приємними (архітектурно доцільними). Ми навіть вивчали це питання. Обшарпані сірі будинки – вони, по-перше, наганяють депресію на людей. По-друге, сприяють кримінальній ситуації. У Німеччині та Чехії позитивно вирішили цю проблему, і оновили старий житловий фонд. Але в них зазвичай у будинка юридично один власник, який здає квартири багатьом орендарям. Відповідно, у нас це організувати набагато важче. Шкода, що така реформа містобудівництва наразі технічно неможлива у нас, але треба шукати рішення.

Соломія Вітвіцька із домашнім улюбленцем
прес-служба каналу "1+1"
У Соломії та Влада є домашній улюбленець Мел

– Запитання, яке хвилює віх твоїх шанувальників – коли поповнення у родині?

 Як Бог дасть. Вже три роки після весілля минуло. Ми просто настільки в такому активному робочому графіку, але не проти абсолютно. Ми якось говорили про це. Всі звичайно, питають, жартують. Якщо стилісти мені невдало підберуть сукню, то одразу заголовки: "Соломія Вітвіцька вагітна".

Тим паче, я зараз активно зайнялася спортом. У мене тепер є особистий фітнес-тренер, щоб таких заголовків не було. Мій тренер - Людмила Міняло. Мені здається, я зараз ще більш підтягнутою виглядаю. Влад від цього ще більш щасливий. Я краще почуваюся. До мого спортивного періоду, мені іноді бувало зле, у мене понижений тиск. І голова паморочилася. І я кожен раз казала Владу: "Може, я вагітна?". А він відповідав: "Ти в мене вже два місяці вагітна". Ми не плануємо, але не проти. В нас невдовзі буде своє житло, думаю, для цього щастя з'явиться ще більше аргументів.

Спілкувалася Ксенія Габріадзе

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: