Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Ексклюзив ТСН.ua. Світлана Тарабарова назвала свого головного "конкурента" у відборі на "Євробачення"

Артистка наполегливо готується до свого виступу.

Співачка Світлана Тарабарова, яка зворушила антивоєнною піснею, яку готує на "Євробачення 2016", розповіла про мотиви своєї участі у національному відборі на музичну першість.

У коментарі сайту ТСН.ua зірка зауважила, що головне в її композиції "Ніколи знову" - проникливий текст.

"Для мене "Євробачення" - не розважальний конкурс. У цьому році це – можливість розповісти Європі та світу про ті події, які відбуваються у нашій країні. Я не можу мовчати: у цьому році я випустила альбом "Вірю. Знаю", присвячений нашим захисникам. І там є пісня "Ніколи знову". Як ви знаєте, восьмого травня увесь світ вшановує пам'ять людей, які віддали свої життя за свободу власної Батьківщини – те, що, на жаль, відбувається і зараз. Я ніколи не думала, що це повториться, але так і відбулося. Тому на відборі на "Євробачення" я співаю пісню "Ніколи знову" - крик душі кожного українця, кожної людини на землі про найголовніше – про те, що нам потрібен мир, а потім вже розважатимемось, будемо співати веселих пісень, танцювати. Ось така моя позиція. Хтось каже, що вона недоречна, але я вважаю, що мовчати ні в жодному разі не можна. Коли ти мовчиш, хтось обирає за тебе. Я дуже хвилююся, це – надзвичайно велика відповідальність. Я щодня готуюся, в мене дуже складна тема, яку потрібно дуже акуратно донести до людей. Але, чесно кажучи, я просто вийду і співатиму. Усі мої "спецефекти" - у словах. У моїй пісні головним є текст, його потрібно слухати, це – яскравий меседж. Я дуже сподіваюся, що його почують", - зазначила Світлана.

Приходько і Тарабарова "Переможці"_4
ТСН.ua
На відкриття фотовиставки "Переможці" завітав також Віктор Павлік

Тарабарова не вважає для себе пріоритетною перемогу на конкурсі, в разі, якщо поїде до Стокгольма від України.

"Я не йду туди за перемогою, я йду туди, щоб розповісти про реальні події. Не має значення, хто виграє, мені важливо, що цю пісню почують і побачать, що в Україні живуть дуже чуйні люди. Сидіти, ховатися та не брати участь у цьому конкурсі я вважаю неправильним", - поділилася роздумами із нашим сайтом артистка.

Крім того, Світлана розповіла про стосунки між конкурсантами нацвідбору  на "Євробачення" та озвучила свого головного "конкурента".

"Атмосфера серед учасників – неймовірна. Цьогоріч Костянтин Меладзе відібрав дуже талановиту вісімнадцятку музикантів. Я не відчула особливої конкуренції, до мене всі ставляться добре. Мій головний конкурент – байдужість та небажання щось змінювати в людях. Байдужість – це єдине, що може зупинити мій посил",  - переконана Тарабарова.

Тарабарова
ТСН.ua
Артистка дуже відповідально поставилася до вибору конкурсної пісні

Співачка не приховує захвату від масштабного проекту "Переможці", куратором якого є Соломія Вітвіцька, а організаторами - ТСН та журнал Viva.

"Я пишаюся Соломією, Іванною (прим.ред головний редактор журналу Viva – Іванна Слабошпицька), усіма волонтерами і дуже добре їх знаю, оскільки ми неодноразово співали для наших захисників разом. Я рідко про це говорю, але знаю цю "кухню" із середини. Організатори замислили цей проект давно, і я дуже рада, що їм вдалося це все здійснити. Також я надзвичайно пишаюся, що всі гроші від продажу спецвипуску підуть на благодійність, сьогодні не всі можуть так ризикувати. Для мене велика честь – бути тут", - наголосила Світлана.

Нагадаємо, Тарабарова у новому емоційному кліпі проникливо заспівала, що "хоче жити без війни".

Залиште свій коментар

Вибір редакції