Ексклюзив ТСН.uа. Вдова Ларсона дізналася про свою вагітність після фатальної аварії

Марина Ларькіна розповіла, як майбутній малюк допоміг їй впоратися із втратою.

Вдова відомого репера і волонтера Ларсона, який чотири місяці тому загинув від отриманих в результаті страшної ДТП травм, дала ексклюзивне інтерв'ю сайту ТСН.uа.

Марина Ларькіна розповіла нашому сайту про свою вагітність, віщі сни, ставлення до можливих татуювань сина і плани на майбутнє.

- Марино, ми вітаємо вас з цим дивом! Розкажіть, коли ви дізналися про подію, яка чекає на вас із Сергієм?

- Офіційно я дізналася на похоронах. Лікар написав мені вже на похороні, а взагалі – Сергій сам мені це сказав в той день, коли впав у кому.

Марина Ларькіна вагітна_1
instagram.com/marina_lari
Марина Ларькіна чекає синочка

- Думка про малюка вас підтримувала, допомагала це все пережити?

- Звичайно. Але важко в один момент і ховати, і дізнатися, що ти будеш мамою.

- Ви із Сергієм обговорювали тему діток?

- Так, до цього ми довго планували. І коли він перебував у лікарні, ми підозрювали, що це може бути, але мій огляд був призначений вже після смерті Сергія.

- І вже тоді ви дізналися, що чекаєте на малюка. Про те, що буде хлопчик, вам стало відомо пізніше?

- Сергій мені сказав це 25-го вересня. Ось в останні хвилини перед операцією я була з ним, нагадала: "Ти ж пам'ятаєш, що мені йти до лікаря?" На що він мені сказав: "Можеш не йти, я все знаю".

Марина Ларькіна вагітна_3
instagram.com/marina_lari
Марина та Сергій давно планували діток

- Ви обговорювали імена, кого хотіли б: хлопчика чи дівчинку?

- Нам було все одно, хто б це не був. Але, так, ми обговорювали імена, ви про це дізнаєтеся трохи пізніше.

- Чи малювали ви ідеальну картину своєї сім'ї? Планували, скільки діток хотіли б?

- Звичайно. Напевно, Сергійко хотів чим більше, тим краще, але йому було все одно: хлопчик чи дівчинка. Він говорив: "Неважливо, буде у мене донька або син, він або вона сяде на мотоцикл". Я відповідала: "Ні, мотоцикла у нас в домі не буде". І зараз, звичайно, залишилася при своїй думці.

- Ви зараз живете в тій же квартирі?

- Ні, я живу з батьками, мені так легше.

- А як вони сприйняли новину про онука?

- Всі дуже раді: бабусі, дідусі, друзі. Всі підозрювали, чомусь, хоча я приводу для цього не давала. Але всі знали. Сергій снився другу і запитував: "Чому ви так турбуєтеся? Адже я залишив спадкоємця, все буде добре".

- А як зараз поводиться ваш котик-"син"? (Прим.ред. у Марини лишився домашній улюбленець Луїша, до якого вони із Сергієм ставилися, наче до сина)

- Котик став більш спокійним і погляд у нього змінився. А в іншому – все добре, він завжди зі мною. Я його забрала, куди ж я без сина.

- Можливо, ви вже щось купили для маленького? Чи ви – забобонна майбутня матуся?

- Ні, я не забобонна, але для малюка поки нічого не купувала. Тільки ходжу і придивляюся, вибираю речі: все дуже миле, гарне, маленьке. І взагалі, це – щось нереальне! Цей прекрасний стан допомагає пережити все. Ти знаєш, для чого живеш, для чого посміхаєшся. Мені хочеться посміхатися, тому що, в будь-якому разі негативні емоції віддзеркалюються, в першу чергу, на малюку. Мені цього допускати не можна.

- Ви - одна в сім'ї?

- Ні, нас троє: у мене є ще молодші сестра і брат. Вони – зовсім маленькі, сестрі – десять років, а братові – сім. Ми вже сміємося, що він буде семирічним дядьком.

- А як Сергієві батьки сприйняли цю радість? Ви спілкуєтеся зараз?

- Звичайно, всі раді. Це – частинка Сергійка, яка буде для всіх радістю. Шкода, звичайно, що татуювання не передаються у спадок. У мене вибору немає, чи дозволяти їх синові, зрозуміло, що, якщо він у 10 років мені це скаже, я не дозволю. Але, якщо дитина прийде і скаже: "Мамо, я буду забивати собі рукава". Я відповім: "Добре". Я покажу йому тата і нехай, можливо, він якісь татуювання від нього перейме, якщо йому сподобаються.

- Які ви будуєте плани на подальше життя? Чи думали вже, чим хочете займатися?

- Тепер я – магістр-маркетолог. Працювати, звичайно, хочу, але, наразі трохи не можу. Довго засиджуватися в декреті я не планую, та і такої можливості у мене поки немає. Але от чи буду я працювати за фахом – ще не знаю. Взагалі, планувала отримати другу вищу освіту, але зараз вона трошки недоречна. Хотіла вступати на психологію, і, якщо у мене вийде, я буду сімейним психологом.

- Чи з'явилися у вас специфічні смаки, у зв'язку з "цікавим станом"?

- Мені здається, я – зовсім не примхлива вагітна. Якісь сплески гормонів, звичайно, є. Але мені і вередувати особливо немає перед ким. Єдине, що я любила, а тепер – на запах не переношу – кава. А так, нічого не змінилося, тільки живіт росте.

Марина Ларькіна 2
ТСН.ua
Наразі дівчина перебуває на шостому місяці вагітності

- Ви вірите в реінкарнацію і містичні речі, які в зв'язку з таким збігом обставин, першими спадають на думку?

- Швидше, не вірю, але знаю, що в будь-якому разі у малюка будуть найсильніші ангели-охоронці, і тато буде його направляти і підтримувати. За цей весь час Сергійко наснився мені один раз, буквально нещодавно. Снилося, що я тримаю малюка на руках, в блакитному конверті і що це відбувається взимку. А у маленького – блакитні-блакитні очі.

- Коли у вас "день ікс"?

- У травні. Все, як я планувала. Я говорила Сергію, що я хочу народити в свій рік і свій місяць. Так і вийшло. Тільки потім у нас був запланований ще один малюк, ближче до його дня народження. Ми планували двох дітей одразу, так, щоб я не розслаблялася.

- А як ви думаєте, яким батьком був би Сергій?

- Коли ми приїздили до друзів, у яких вже є малюки, ми просто "розривали їх на частини": я – в один бік, він – в інший. Я бачила, як він ставиться до дітей, до моїх братика та сестрички. Я вже говорила, що Сергій був вкрай сімейним. Навіть судячи з того, як він ставився до котів: приходив і, в першу чергу, цілував свою "дитину", а потім вже – дружину.

- А як зараз Сергієві батьки? Ви спілкуєтеся?

- Звичайно, вони переживають: втратити сина – це найстрашніше, але вони тримаються. Плюс, маленький – це справжнє диво. Коли всі вже дізналися, не могли повірити, що таке в житті буває. Думка про сина мене дуже підтримує: мені хочеться посміхатися, я знаю, заради кого я все це роблю. Єдине, що може "вибивати" - це, коли я бачу на вулиці татусів з дітьми. А так, мені здається, якщо ми витримали таке, то все, що буде відбуватися потім – це ніщо.

- Ви вмикаєте маленькому Ларі музику великого Ларсона?

- Так, зараз він починає сильно виявляти активність, і я не розумію, чи подобається йому це. Єдине, що йому точно не до душі – це класична музика, яку мені радили вмикати.

Марина Ларькіна вагітна_2
instagram.com/marina_lari
Ларсон "передрік" вагітність дружини

- Винуватиця аварії так і не вийшла з вами на зв'язок?

- Вона в розшуку Interpol і на цьому все, на жаль. Дуже сподіваюся, що чекати на закінчення слідства протягом восьми або десяти років не доведеться. Але я вже не знаю, що може бути в підсумку. Швидше за все, її досі немає в Україні. Була інформація, що вона вже в Росії, і, якщо це так, то нам її не вдасться дістати. Людина не зробила жодного кроку назустріч. Я думаю, вона все читала, але не зробила нічого. У будь-якому разі, їй буде якесь покарання згори.

Нагадаємо, Сергій Ларькін був волонтером та репером, відомим, як Ларсон. У шлюбі із Мариною Сергій прожив майже два роки після двох місяців знайомства. Протягом довгого часу Ларсон приховував своє сімейне щастя від преси. Сергій активно підтримував наших військових в АТО та навіть сам служив у зоні бойових дій. 

Олександра Лазебник

ВідеоМарина Ларькіна розповіла про свою вагітність

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: