Ексклюзив ТСН.uа. Вдова Ларсона дізналася про свою вагітність після фатальної аварії

Марина Ларькіна розповіла, як майбутній малюк допоміг їй впоратися із втратою.

Вдова відомого репера і волонтера Ларсона, який чотири місяці тому загинув від отриманих в результаті страшної ДТП травм, дала ексклюзивне інтерв'ю сайту ТСН.uа.

Марина Ларькіна розповіла нашому сайту про свою вагітність, віщі сни, ставлення до можливих татуювань сина і плани на майбутнє.

- Марино, ми вітаємо вас з цим дивом! Розкажіть, коли ви дізналися про подію, яка чекає на вас із Сергієм?

- Офіційно я дізналася на похоронах. Лікар написав мені вже на похороні, а взагалі – Сергій сам мені це сказав в той день, коли впав у кому.

Марина Ларькіна вагітна_1
instagram.com/marina_lari
Марина Ларькіна чекає синочка

- Думка про малюка вас підтримувала, допомагала це все пережити?

- Звичайно. Але важко в один момент і ховати, і дізнатися, що ти будеш мамою.

- Ви із Сергієм обговорювали тему діток?

- Так, до цього ми довго планували. І коли він перебував у лікарні, ми підозрювали, що це може бути, але мій огляд був призначений вже після смерті Сергія.

- І вже тоді ви дізналися, що чекаєте на малюка. Про те, що буде хлопчик, вам стало відомо пізніше?

- Сергій мені сказав це 25-го вересня. Ось в останні хвилини перед операцією я була з ним, нагадала: "Ти ж пам'ятаєш, що мені йти до лікаря?" На що він мені сказав: "Можеш не йти, я все знаю".

Марина Ларькіна вагітна_3
instagram.com/marina_lari
Марина та Сергій давно планували діток

- Ви обговорювали імена, кого хотіли б: хлопчика чи дівчинку?

- Нам було все одно, хто б це не був. Але, так, ми обговорювали імена, ви про це дізнаєтеся трохи пізніше.

- Чи малювали ви ідеальну картину своєї сім'ї? Планували, скільки діток хотіли б?

- Звичайно. Напевно, Сергійко хотів чим більше, тим краще, але йому було все одно: хлопчик чи дівчинка. Він говорив: "Неважливо, буде у мене донька або син, він або вона сяде на мотоцикл". Я відповідала: "Ні, мотоцикла у нас в домі не буде". І зараз, звичайно, залишилася при своїй думці.

- Ви зараз живете в тій же квартирі?

- Ні, я живу з батьками, мені так легше.

- А як вони сприйняли новину про онука?

- Всі дуже раді: бабусі, дідусі, друзі. Всі підозрювали, чомусь, хоча я приводу для цього не давала. Але всі знали. Сергій снився другу і запитував: "Чому ви так турбуєтеся? Адже я залишив спадкоємця, все буде добре".

- А як зараз поводиться ваш котик-"син"? (Прим.ред. у Марини лишився домашній улюбленець Луїша, до якого вони із Сергієм ставилися, наче до сина)

- Котик став більш спокійним і погляд у нього змінився. А в іншому – все добре, він завжди зі мною. Я його забрала, куди ж я без сина.

- Можливо, ви вже щось купили для маленького? Чи ви – забобонна майбутня матуся?

- Ні, я не забобонна, але для малюка поки нічого не купувала. Тільки ходжу і придивляюся, вибираю речі: все дуже миле, гарне, маленьке. І взагалі, це – щось нереальне! Цей прекрасний стан допомагає пережити все. Ти знаєш, для чого живеш, для чого посміхаєшся. Мені хочеться посміхатися, тому що, в будь-якому разі негативні емоції віддзеркалюються, в першу чергу, на малюку. Мені цього допускати не можна.

- Ви - одна в сім'ї?

- Ні, нас троє: у мене є ще молодші сестра і брат. Вони – зовсім маленькі, сестрі – десять років, а братові – сім. Ми вже сміємося, що він буде семирічним дядьком.

- А як Сергієві батьки сприйняли цю радість? Ви спілкуєтеся зараз?

- Звичайно, всі раді. Це – частинка Сергійка, яка буде для всіх радістю. Шкода, звичайно, що татуювання не передаються у спадок. У мене вибору немає, чи дозволяти їх синові, зрозуміло, що, якщо він у 10 років мені це скаже, я не дозволю. Але, якщо дитина прийде і скаже: "Мамо, я буду забивати собі рукава". Я відповім: "Добре". Я покажу йому тата і нехай, можливо, він якісь татуювання від нього перейме, якщо йому сподобаються.

- Які ви будуєте плани на подальше життя? Чи думали вже, чим хочете займатися?

- Тепер я – магістр-маркетолог. Працювати, звичайно, хочу, але, наразі трохи не можу. Довго засиджуватися в декреті я не планую, та і такої можливості у мене поки немає. Але от чи буду я працювати за фахом – ще не знаю. Взагалі, планувала отримати другу вищу освіту, але зараз вона трошки недоречна. Хотіла вступати на психологію, і, якщо у мене вийде, я буду сімейним психологом.

- Чи з'явилися у вас специфічні смаки, у зв'язку з "цікавим станом"?

- Мені здається, я – зовсім не примхлива вагітна. Якісь сплески гормонів, звичайно, є. Але мені і вередувати особливо немає перед ким. Єдине, що я любила, а тепер – на запах не переношу – кава. А так, нічого не змінилося, тільки живіт росте.

Марина Ларькіна 2
ТСН.ua
Наразі дівчина перебуває на шостому місяці вагітності

- Ви вірите в реінкарнацію і містичні речі, які в зв'язку з таким збігом обставин, першими спадають на думку?

- Швидше, не вірю, але знаю, що в будь-якому разі у малюка будуть найсильніші ангели-охоронці, і тато буде його направляти і підтримувати. За цей весь час Сергійко наснився мені один раз, буквально нещодавно. Снилося, що я тримаю малюка на руках, в блакитному конверті і що це відбувається взимку. А у маленького – блакитні-блакитні очі.

- Коли у вас "день ікс"?

- У травні. Все, як я планувала. Я говорила Сергію, що я хочу народити в свій рік і свій місяць. Так і вийшло. Тільки потім у нас був запланований ще один малюк, ближче до його дня народження. Ми планували двох дітей одразу, так, щоб я не розслаблялася.

- А як ви думаєте, яким батьком був би Сергій?

- Коли ми приїздили до друзів, у яких вже є малюки, ми просто "розривали їх на частини": я – в один бік, він – в інший. Я бачила, як він ставиться до дітей, до моїх братика та сестрички. Я вже говорила, що Сергій був вкрай сімейним. Навіть судячи з того, як він ставився до котів: приходив і, в першу чергу, цілував свою "дитину", а потім вже – дружину.

- А як зараз Сергієві батьки? Ви спілкуєтеся?

- Звичайно, вони переживають: втратити сина – це найстрашніше, але вони тримаються. Плюс, маленький – це справжнє диво. Коли всі вже дізналися, не могли повірити, що таке в житті буває. Думка про сина мене дуже підтримує: мені хочеться посміхатися, я знаю, заради кого я все це роблю. Єдине, що може "вибивати" - це, коли я бачу на вулиці татусів з дітьми. А так, мені здається, якщо ми витримали таке, то все, що буде відбуватися потім – це ніщо.

- Ви вмикаєте маленькому Ларі музику великого Ларсона?

- Так, зараз він починає сильно виявляти активність, і я не розумію, чи подобається йому це. Єдине, що йому точно не до душі – це класична музика, яку мені радили вмикати.

Марина Ларькіна вагітна_2
instagram.com/marina_lari
Ларсон "передрік" вагітність дружини

- Винуватиця аварії так і не вийшла з вами на зв'язок?

- Вона в розшуку Interpol і на цьому все, на жаль. Дуже сподіваюся, що чекати на закінчення слідства протягом восьми або десяти років не доведеться. Але я вже не знаю, що може бути в підсумку. Швидше за все, її досі немає в Україні. Була інформація, що вона вже в Росії, і, якщо це так, то нам її не вдасться дістати. Людина не зробила жодного кроку назустріч. Я думаю, вона все читала, але не зробила нічого. У будь-якому разі, їй буде якесь покарання згори.

Нагадаємо, Сергій Ларькін був волонтером та репером, відомим, як Ларсон. У шлюбі із Мариною Сергій прожив майже два роки після двох місяців знайомства. Протягом довгого часу Ларсон приховував своє сімейне щастя від преси. Сергій активно підтримував наших військових в АТО та навіть сам служив у зоні бойових дій. 

Олександра Лазебник

Марина Ларькіна розповіла про свою вагітність

Вдова репера Ларсона чекає синочка

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: