Екснаречена Мериліна Менсона звинуватила зірку в насильстві: "Набридло жити в страху"

Дата публікації
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Екснаречена Мериліна Менсона звинуватила зірку в насильстві: "Набридло жити в страху"

Getty Images

Еван Рейчел Вуд заявила, що співак жахливо знущався з неї протягом декількох років.

Американська акторка Еван Рейчел Вуд зробила гучну заяву.

На сторінці в Instagram зірка серіалу "Світ Дикого Заходу" звинуватила в насильстві колишнього коханого, артиста Мериліна Менсона, з яким зустрічалася у 2006-2010 роках. 33-річна знаменитість заявила, що музикант декілька років ображав та знущався з неї.

Ім'я мого аб’юзера - Браян Ворнер, також відомий світу як Мерилін Менсон. Він почав залицятися до мене, коли я була ще підлітком, і жахливо знущався з мене протягом декількох років. Мені промили мізки і змусили підкорятися. Мені набридло жити в страху помсти, наклепу або шантажу. Я тут, щоб викрити цю небезпечну людину і кинути виклик індустрії, яка покриває його, перш ніж він знищить ще кілька життів. Я висловлюю підтримку іншим жертвам, які більше не будуть мовчати

написала зірка
Getty Images

Раніше ж акторка говорила про те, що була жертвою насильства, втім, не називала імені свого кривдника.

Зауважимо, Еван Рейчел Вуд і Мерилін Менсон закрутили роман 2006 року, коли акторці було 19, а рокеру – 38 років. 2010-го закохані заручилися, втім, за декілька місяців розірвали стосунки.

Нагадаємо, не так давно ексдівчина Шаї Лабафа розповіла про насильство з його боку: "Звинувачував, що я дивлюся в стелю". Співачка FKA Twigs поділилася подробицями стосунків із зіркою "Трансформерів".

Наступна публікація