Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Ексобраниця Серьоги розповіла, як минуло перше судове засідання у справі щодо її дітей

Ексобраниця Серьоги розповіла, як минуло перше судове засідання у справі щодо її дітей

Поліна Ололо продовжує боротися за синів.

Ексобраниця репера Серьоги Поліна Ололо розповіла, як минуло перше засідання у справі щодо подальшої долі її синів Платона та Марка.

Жінка, яка вже майже пів року намагається повернути дітей, яких вивіз невідомо куди Сергій Пархоменко, у своєму Instgaram зізналася, що до суду Сергій Пархоменко не прийшов.

22.06.2020. Перше судове засідання. Вирішується подальша доля моїх дітей. Ухвалюється рішення, з ким із батьків будуть проживати мої хлопчики. Сергій неодноразово "відсилав" своїх підписників саме до цієї дати. А коли я знайшла дітей та його на кінній базі під Києвом, він продовжував говорити про 22 червня. Однак до суду Сергій не з'явився.
заявила Поліна
Поліна Ололо
instagram.com/polina_lola

Також, за словами Ололо, замість репера у суді з'явився його "новенький" адвокат.

Це примітивна рокировка при якій, адвокат як би тільки вчора приступив до справи, а тому просить у суду час на ознайомлення з матеріалами. Робиться це з метою затягування процесу. Таким чином, моїх дітей продовжують зомбувати, що у їхньої матері немає грошей, що вона їм не потрібна, що у дідуся сильно болить і серце і тд.
продовжила жінка

Поліна зауважила, що не знає, де наразі її сини і не має жодної можливості їх побачити. А також повідомила, що наступне судове засідання відбудеться 20.07, і здаватися вона не збирається.

Нагадаємо, нещодавно Поліна Ололо повідомила, що їй вдалося забрати документи синів із Харківського ліцею №9, куди Серьога їх перевів.

Залиште свій коментар

Вибір редакції