Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Експерти з мови тіла визначили ставлення Меган Маркл до Кейт Міддлтон

Спеціалісти помітили, що майбутнім родичкам не надто комфортно у компанії одна одної.

Варто було двом королівським невісткам Кейт Мідлтон та Меган Маркл з'явитися разом, як тут же експерти із мови тіла проаналізували їхнє ставлення одна до одної та поведінку, йдеться у "Сніданку з 1+1".

В останній день зими "королівська четвірка" відвідала офіційний захід. Принц Вільям із дружиною Кейт Міддлтон та Принц Гарі із нареченою Меган Маркл виступили на форумі Royal Foundation.

Усі члени королівської родини по черзі розповідали про ініціативи свого спільного благодійного фонду. На перший погляд Меган Маркл трималася просто відмінно: розслаблено та спокійно. А це ж був її перший робочий вихід в компанії народної улюблениці – герцогині Кейт Міддлтон.

Експерти з мови тіла проаналізували поведінку Кейт Міддлтон та Меган Маркл та зробили свій висновок. Як виявилося, майбутня дружина принца Гарі куди більше хвилювалася за Кейт Мідлтон – про це говорили її рухи руками.

Також Меган, на думку фахівців, демонструвала певну самовпевненість – це викрило її підборіддя. А ще наречена принца постійно намагалася тримати виграшну позу перед камерою - демонструючи свій статус.

А от якщо говорити про вже досвідчену у різних королівських заходах та виступах – вагітну Кейт Мідлтон, то вона, якраз і справді була дуже спокійною. Усі її жести говорили про те, що герцогиня зовсім не намагається спеціально привернути до себе увагу, адже чітко  розуміє що вона й так в центрі уваги.

Гаррі, Меган Кейт та Вільям_1
Reuters
Принц Гаррі, Меган Маркл, Кейт Міддлтон та принц Вільям

До речі, обидві жінки злегка нахиляли голови в бік своїх коханих, це свідчить, що їм куди комфортніше перебувати поруч із чоловіками, аніж одна з одною.

Цікаво, що в моменти повної розслабленості - а саме, коли принц Гаррі видавав черговий жарт, Кейт і Меган мимоволі копіювали пози одна одної. Обидві жінки прикривали обличчя лівою рукою, а праву залишали на колінах.  Ліва рука відповідає за емоції і коли жінки прикладали її до рота, то ніби говорили: "Так, Гаррі, це дуже смішно, але я рада, що ти сказав це, а не я".

Експерти відзначають, кожен раз, коли герцогиня Кембриджська брала слово, обличчя Меган ставало помітно серйозніше - це чіткий сигнал того, що Меган Маркл відчуває повагу до своєї майбутньої родички.

Нагадаємо, що вже зовсім скоро, а саме 19 травня, Меган Маркл стане законною дружиною принца Гаррі та, відповідно, родичкою Кейт Міддлтон та її чоловіка принца Вільяма.

Залиште свій коментар

Вибір редакції