Експідопічна MONATIK Nino розповіла, як відсвяткувала шкільний випускний

Автор
Юлія КаспароваЮлія Каспарова
Дата публікації
Перегляди
9163
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Експідопічна MONATIK Nino розповіла, як відсвяткувала шкільний випускний

Фото: instagram.com/nino.basilaya.official

Також артистка поділилася, чи збирається цього року вступати до ВНЗ.

Експідопічна продюсера MONATIK, співачка Nino цього року випустилася зі школи.

У програмі "Світське життя" юна артистка поділилася, як минув випускний вечір та з якими оцінками закінчила школу.

"Дуже гарно минуло, я дуже тішуся, що я потрапила на цей випускний, тому що, коли всім вручали атестати, мене не було, тому що в нас був концерт в Одесі, а для мене концерти в пріоритеті. Коли я побачила атестат, я подякувала всім учителям за гарні оцінки. Я старалася, я вчилася, старалася нічого не пропускати і вони мені багато в чому допомагали, я дуже за це вдячна. Найгірші оцінки по фізкультурі та математиці. Англійська для мене дуже важлива, в мене була десятка", – поділилася виконавиця.

Також зірка розповіла, чи змінилося до неї ставлення однокласників після її популярності, адже до школи артистка дуже рідко приходила, оскільки навчалася віддалено. Так, Ніно Басілая зазначила, що не знає, що таке булінг. Співачка дуже вдячна своїм друзям-однокласникам, які завжди її підтримують.

"Прийшла на випускний і ввімкнули мої пісні, це було дуже приємно, попри те, що я не вчилася з ними вже 4 роки. Вони завжди мене підтримують, ніколи не цуралися", – зазначила вона.

Крім того, знаменитість розповіла про свою сукню: "Ми шили її. Мама каже: "Ніно, випускний один раз у житті, треба зшити сукню". Тому обирала мама. Сукня була рожевою, короткою та з довгим шлейфом".

Фото: instagram.com/nino.basilaya.official

Виконавиця не складала цього року ЗНО, оскільки ще в грудні вирішила, що 2021-го не вступатиме до ВНЗ. А вже у вересні Ніно почне готуватися до оцінювання, оскільки хоче вступати до академії музики імені Глієра.

"Вища освіта потрібна, я так вважаю, так вважає моя сім’я. Я обіцяю собі і вам, і всій сім’ї, що я зроблю це у наступному році і дуже сподіваюся, що за рік ми тут будемо говорити про те, що я вже вчуся в Глієра", – додала артистка.

Як пройшов випускний вечір Ніно Басілая

Як пройшов випускний вечір Ніно Басілая

Нагадаємо, раніше підопічні MONATIK розповідали, який гонорар отримують. Сам мультиартист зазначив, що це хороша сума.

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
9163
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація