Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Ексучасник "Грибів" Бардаш відверто зізнався, що вони з Луною вживали наркотики і билися

Продюсер розкрив нові подробиці спільного життя з ексдружиною.

Колишній фронтмен українського гурту "Гриби" Юрій Бардаш, який розповів про зради колишньої коханої Луни, розкрив нові подробиці спільного життя з ексдружиною.

Так, в інтерв'ю Юрію Дудю  продюсер зізнався, що подружжя вживало наркотики і билося.

Під час бесіди журналіст пригадав інтерв'ю, в яких Христина Герасимова, більш відома як Луна, зізнавалася, що була жертвою побоїв з боку Бардаша. Втім, музикант одразу заявив, що ніколи не бив кохану: "Подрузі треба просто відштовхнутися від моєї голови і стати героїнею. Але я ж батько її сина, якого я дуже сильно люблю, і вона це знає".

Співачка Луна та Юрій Бардаш
Юрій Бардаш та колишня дружина Луна

Але згодом артист додав, що вони з Луною все ж билися. Артист зауважив, що між "бити" і "битися" є певна відмінність. "Є таке, що чоловік і дружина - одна сатана. Народні прислів'я - це наша мудрість. Це відбувається. Я себе ангелом не вважаю ", - зазначив екслідер "Грибів". Крім того, Юрій Бардаш додав, що вони зі співачкою вживали наркотики. На його думку, вони завжди призводять до руйнування стосунків і психіки.

"Бив - це Кріс Браун Ріанну бив. Коли у неї такі великі синці", - продовжив Бардаш. На запитання Дудя про те, чи давав він колишній дружині ляпаси, музикант відповів, що "щось було". Пізніше Бардаш зізнався, що побої - прояв слабкості.

Нагадаємо, влітку минулого року коханець співачки Луни розповів, як Бардаш бив дружину.

Залиште свій коментар

Вибір редакції