Елементи токійського стилю, піксельність і матричність: "Время и Стекло" випустили незвичайний кліп

Група представила концептуальне відео на нову пісню "Back2Leto".

Дует "Время и Стекло" порадував шанувальників новим нестандартним кліпом на композицію "Back2Leto".

Це відео стало першою роботою колективу з новою командою і режисером Іларіоном Єфремовим.

В новому кліпі "ВиС" використані світові тренди і змішані різні стилі – елементи токійського стилю і гра з кольором, мультиплікація і натура, графіка і складний постпродакшн, піксельність і матричність, мікс трешових і гламурних кадрів.

Знімання тривали три дні і відбувалися в декількох локаціях: протягом шести годин команда працювала в басейні, після чого перемістилася на вуличне паркування, а завершилися знімання в одному з павільйонів.

Новый клип Время и Стекло

Кліп "Back2Leto" грає з глядачем, перемикаючи реальності. Головним героям вдалося відчути це вже під час знімань: Позитиву довелося вчити свій текст в пісні задом наперед, щоб у відео створювався ефект перемотування. Окремі кадри з текстом Наді, навпаки, знімали в уповільненому режимі, щоб у підсумку досягти неординарного ефекту.

Новый клип Время и Стекло
Надя Дорофєєва

"Back2Leto" - це арт-шедевр і концептуальний екстаз! Працювати з новим режисером було легко і комфортно, не враховуючи невеликих труднощів: за вуличної температури +7-8 градусів ми зображували літні веселощі, при цьому одягнені ми були теж по-літньому. Виявилося страшенно холодно, після кожної сцени мене кутали в три ковдри! Але результат того вартий. Окремо хочу відзначити наші образи в кліпі, які стали новим експериментом у роботі з нашим улюбленим стилістом Сонею Солтес", - розповіла про знімання солістка групи Надя Дорофєєва.

Новый клип Время и Стекло
Надя Дорофєєва та Позитив

"Мені довелося вивчити свій текст не в оригінальному темпі, а задом-наперед. Я довго репетирував, записуючи самого себе на камеру телефону і промотував запис у зворотному порядку. Знімання виявилися для мене і фізично складними! У кліпі я виконую трюк, і тут у пригоді мій досвід польотів в кліпі "Любви Точка Нет". Тому не довелося довго вчитися, з першої репетиції все вийшло", - поділився Позитив.

Залиште свій коментар