Елтон Джон розповів, як мама намагалася зіпсувати його весілля з Девідом Фернішем

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Причиною такої поведінки жінки стали ревнощі.

Вже зовсім скоро, а саме 15 жовтня, у Великій Британії надходять у продаж мемуари Елтона Джона під назвою "Я, Елтон Джон". 

У автобіографічній книжц, уривки якої публікує видання Daily Mail, виконавець описує різноманітні сенсаційні епізоди з власного життя.

Так, одним із таких моментів стало весілля Елтона Джона та його парнера Девіда Ферніша, яке намагалася зіпсувати його матір Шейла.

Елтон Джон з мамою
Getty Images

Сер Елтон заявив, що жінка поводилася, як "буйний соціопат". Вона голосно розмовляла, коли музикант і його коханий вимовляли свої весільні клятви, відмовилася від відвідування святкового ланчу і настільки грубо спілкувалася з гостями, що дружина рокера Оззі Осборна Шерон зізналася, що хоче її вбити.

За його словами, на вечірці після церемонії Шейла важко зітхала і пускала під лоб очі, коли інші виголошували тости.

При цьому Елтон Джон відзначив, що його матір ніколи не проявляла гомофобії і підтримувала його після того, як він зізнався у своїй гомосексуальності. Причиною її дивної поведінки на церемонії співак назвав материнські ревнощі.

"Вона не могла впоратися з думкою про те, що пуповина остаточно обрізана, і їй було наплювати на все інше, зокрема на той факт, що я нарешті був щасливий", - зазначив співак.

Нагадаємо, після смерті матері, яка померла у грудні 2017 року у віці 92 років, у ЗМІ оприлюднили її заповіт, в якому зазначено, що Елтон у спадок отримав лише дві вази та фотографії. 

Залиште свій коментар

Вибір редакції