Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Елтон Джон врятував життя Емінему, який ледь не помер від передозування

Епізод описаний у автобіографічній книжці "Не боюся: Еволюція Емінема".

Відомий американський репер Емінем, дочка якого нещодавно розповіла про стосунки з ним, вирішив сам поділитися подробицями свого життя.

У автобіографічній книжці "Не боюся: Еволюція Емінема", уривки якої наразі з'явились у виданні Daily Mail, детально описуються події, як виконавець ледь не помер від передозування знеболювальними, і за допомогою звернувся до британського музиканта Елтона Джона.

Емінем і Елтон Джон
Associated Press

Так, стало відомо, що 2007 року Емінем був госпіталізований у вкрай важкому стані через передозування сильнодійним знеболювальним "Вікодин". Відзначається, що він "прийняв дозу, яка дорівнювала чотирьом пакетам героїну".

Після двох випадків рецидиву під час лікування залежності він вирішив звернутися за допомогою до Елтона Джона, який на той момент вже майже 30 років не вживав наркотичні речовини.

"Будучи колегою та суперзіркою з тверезістю майже 30 років, Елтон Джон був ідеальним наставником, щоб допомогти йому", - йдеться у виданні.

Зазначається, що артисти щотижня спілкувалися один з одним і в результаті стали близькими друзями, якими є і наразі, незважаючи на нібито гомофобну лірику Емінема.

Нагадаємо, нещодавно сам сер Елтон Джон у своїх мемуарах розповів, як під дією кокаїну роздягнувся на камеру.

Залиште свій коментар

Вибір редакції