Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Елтон Джон зізнався, як під дією кокаїну роздягнувся на камеру

У Мережі продовжують з'являтися уривки автобіографії співака.

Легендарний співак Елтон Джон, який розкрив світові вибухові подробиці з власного життя у своїх мемуарах "Я, Елтон Джон", продовжує  вражати своїми зізнаннями.

Так, в останньому уривку своєї автобіографії, який опублікувало видання Daily Mail, виконавець описав "впевненість і ейфорію", які отримував від кокаїну. 

Співак пригадав кілька випадків, за які наразі йому соромно.

Одним із таких інцидентів, скоєних під дією кокаїну, було, коли помічник відвів його в свою кімнату готелю в Каннах, де днем раніше відбувались знімання музичного відео на пісню І'm Still Standing. Номер виявився розгромлений. Коли виконавець запитав, що сталося, помічник відповів: "Ти трапився, Елтоне".

Як з'ясувалося, після закінчення знімань Джон вжив кілька доріжок кокаїну і випив кілька алкогольних коктейлів, а потім з'явився в номері помічника і зажадав увімкнути камеру. Музикант повністю роздягнувся і став валятися на підлозі. Коли його менеджер, екскоханий Джон Рід спробував зупинити те, що відбувається, артист вдарив його просто в обличчя.

Також виконавець пригадав один з концертів гурту The Rolling Stones.

На одному із концертів рокери запросили Елтона виконати кілька пісень на їхньому концерті, після виконання яких Джону здалося, що виступ йде настільки добре, що вирішив залишитися з групою до кінця і почав підігравати їм на клавішах.

"Через кілька пісень до мого мозку нарешті дійшло, що вираз обличчя Кіта Річардса не особливо передає вдячність мені як музикантові", - зазначив артист.

Нагадаємо, днями у своїх мемуарах Елтон Джон пригадав випадок, як Річард Гір та Сильвестр Сталлоне ледь не побилися через увагу прнцеси Діану.

Залиште свій коментар

Вибір редакції