Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Емілі Ратаковскі вразила незвичайною каблучкою, подарованою її чоловіком на честь заручин

Майже через півроку після весілля Сабастьян Бір-Макклард подарував коханій обручку.

Американська акторка та модель Емілі Ратаковскі, яка відома своєю слабкістю до відвертих фото, сьогодні вирішила здивувати своїх шанувальників своєю досить незвичайною обручкою.

На своїй сторінці Instagram модель виклала дві світлини, на яких демонструє нову обручку, яку їй подарував чоловік на честь заручин.

Проте цікаво, те що Емілі вийшла заміж майже півроку тому, а каблучка з’явилася тільки зараз.

Шанувальники також звернули увагу, на те що сама обручка має досить незвичайний вигляд. Замість традиційного одного діаманта, обручка Емілі містить два діаманти у 5 каратів різної форми, повідомляє DailyMail.

Завдяки коментарям під фото, стало відомо, що дизайн каблучки Емілі розробляла сама разом з чоловіком.

Варто зауважити, що якось Емілі зізналась, що Себастьян освідчувався їй без обручки та пообіцяв коханій, що подарує її пізніше і саме таку, яку вона буде вважати найромантичнішою.

Так, наразі можна вважати, що чоловік Емілі дотримав обіцянку.

Цікаво, також те, що у коментарях до світлин своє захоплення обручкою окрім звичайних шанувальників виказали деякі знаменитості, серед яких модель Гайді Клум та дизайнер Зак Позен.

Нагадаємо, нещодавно спокуслива Емілі Ратаковскі представила власну колекцію купальників та знялась у досить відвертій фотосесії.

Залиште свій коментар

Вибір редакції