Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Енергійна Руслана запалює у фан-зоні "Євробачення-2018". Онлайн-трансляція ТСН

Енергійна Руслана запалює у фан-зоні "Євробачення-2018". Онлайн-трансляція ТСН

Співачка просто зараз дає концерт у "Євромістечку".

Українська співачка Руслана просто зараз дає концерт у офіційній фан-зоні "Євробачення-2018" у Лісабоні.

Зірку запросили виступити перед стартом гранд-фіналу конкурсу. ТСН.ua веде онлайн-трансляцію заходу на сторінці ТСН.Live у Facebook.

 

Опубликовано ТСН Live 12 мая 2018 г.

В новому шоу Wild energy, яке Руслана спеціально приготувала для виступу у Лісабоні, співачка сама зіграє наживо на декількох інструментах. Серед них в тому числі трембіта і барабани.

Трембіта, один з найдовших в світі духових музичних інструментів, фігурував у кліпі та сценічній постановці Руслани "Дикі танці"/”Wild dances”, що підкорила Європу 2004 року і принесла Україні першу перемогу на "Євробаченні" з рекордною на той час кількістю балів в історії конкурсу.

Зауважимо, що виступ Руслани в рамках "Євробачення-2018" присвячений потенціалу відновлюваної енергетики для майбутнього Європи та світу.

Офіційна церемонія відкриття конкурсу "Євробачення" у португальській столиці 6 травня відбувалася у Музеї Електрики на набережній Belem. Концепція музею символічно підкреслює те, що традиційні до сьогоднішнього дня в Європі джерела енергії знаходять своє місце в музеях, відкриваючи дорогу відновлюваній та екологічно безпечній енергетиці.

Нагадаємо, що вже о 22:00 за київським часом у Лісабоні розпочнеться фінал "Євробачення-2018". Зауважимо, що почесна місія відкривати сьогоднішнє шоу випала представнику від України MELOVIN. Сайт ТСН.ua вестиме текстову онлайн-трансляцію конкурсу.

Залиште свій коментар

Вибір редакції