Еністон у самому светрі знялась для глянцю та пригадала інцидент з Вайнштейном

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Акторка дала відверте інтерв'ю виданню Variety.

Голлівудська акторка Дженніфер Еністон, яка днями поділилася подробицями особистого життя, наразі дала відверте інтерв'ю виданню Variety.

50-річна зірка стала однією з героїнь спецвипуску журналу Variety під назвою Power of Women (Сила жінки) і позувала для його обкладинки у самому лише светрі oversize та капелюсі.

Дженніфер Еністон
variety.com

У розмові з журналістами глянцю акторка розповіла, як стала жертвою опального продюсера Гарві Вайнштейна. Проте за її словами їй все ж таки вдалося уникнути сексуальних домагань від нього, тим не менш, понервувати їй довелося.

Еністон пригадала випадок, що стався з нею під час прем'єри стрічки "Ціна зради", над якою працювала з Вайнштейном.

"Була прем'єрна вечеря. Я пам'ятаю, що він сидів за столом з Клайвом Овеном, а наші продюсери і мій друг сиділи зі мною. І він буквально підійшов до мого столу і сказав другові: "Вставай!". Я була приголомшена. Мій друг встав і рушив, а Гарві сів. Це був якраз нахабна та неналежна поведінка", - зауважила Дженніфер.

Також акторка зізналась, що був епізод, коли Вайннштейн намагався залякати її.

"Я пам'ятаю, коли Джорджина (його колишня дружина) тільки запускала лінійку Marchesa, він відвідав мене в Лондоні на зніманнях і сказав, щоб я одягла одну з її суконь на прем'єру. Але жодна з них мені не подобалося і не підходило. Він наполягав: "Ти повинна його одягнути". Але я відповіла, що не одягну... З іншого боку, що б він зробив? Одягнув би його на мене силою?", - розповіла акторка.

За її словами, Вайнштейну так і не вдалося примусити її до цього.

Нагадаємо, що не так давно скандальному Гарві Вайнштейну висунули нові обвинувачення у сексуальних домаганнях.

Залиште свій коментар

Вибір редакції