Епатажний Біллі Портер зізнався, що14 років живе з ВІЛ-інфекцією

Дата публікації
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Епатажний Біллі Портер зізнався, що14 років живе з ВІЛ-інфекцією

Associated Press

Актор приховував правду навіть від матері.

Відомий американський актор Біллі Портер приголомшив зізнанням.

Так, неодноразовий лауреат "Еммі", який у новій "Попелюшці" зіграє фею-хрещену, зізнався, що вже впродовж 14 років живе з ВІЛ-інфекцією.

Приголомшливою новиною артист поділився у інтерв'ю виданню The Hollywood Reporter та зауважив, що приховував свій діагноз через сором за те, що таке могло з ним статися.

Associated Press

Позитивний тест на ВІЛ він отримав 2007 року, під час обстеження підозрілого висипу і весь цей час його матір не знала про діагноз.

"Протягом довгого часу про це знали всі, кому слід було - за винятком моєї мами. Я намагався жити і будувати кар'єру, але не був упевнений, що у мене вийде, якщо про це дізнаються не ті люди. Для них це було б ще одним приводом для дискримінації. Зараз я почуваюся здоровішими, ніж будь-коли. Більше немає стигми - давайте покінчимо з цим. Я жив з почуттям сорому довгий час, думаю, воно ще довго буде мене переслідувати. Упевнений, що тепер цей діагноз - перше, що будуть згадувати люди, кажучи про мене. Але мені плювати. Я набагато більше, ніж цей діагноз. Якщо ви не хочете працювати зі мною через ВІЛ-статус, ви просто мене не варті", - заявив актор.

Наразі епатажний артист приймає ліки, які дозволяють йому вести звичайне життя, і відвідує лікаря кожні три місяці.  

Наступна публікація