Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

16 серпня співачка святкує ювілей.

Американська поп-діва Мадонна сьогодні, 16 серпня, святкує ювілей. Зірці виповнюється 60 років.

Мадонну називають королевою поп-музики. Вона найбільш продавана виконавиця у світі. Зірка потрапила до Книги рекордів Гіннеса як найбільш комерційно успішна співачка в історії звукозаписної індустрії.

Так от у світі на всіх форматах носіїв, які існують – касетах, компакт-дисках і пластинках, а також у вигляді цифрових копій було продано більше 300 мільйонів записів Мадонни.

Мадонна є найбагатшою жінкою в музичному бізнесі. За даними видання Forbes, сума статків Медж складає 580 мільйонів доларів.

Однак і це ще не всі рекорди, встановлені Мадонною. Випущена у 1990 році збірка найкращих хітів виконавиці Immaculate Collection протрималася у чартах 338 тижнів, а це 6,5 року. При цьому більше двох місяців збірка очолювала хіт-парад.

ВідеоЖінка, яка стала легендою для мільйонів – Зіркова історія Мадонни

Ця неймовірна жінка не втомлює дивувати своєю працездатністю, творчістю і вмінням завжди бути актуальною. Уперше вона стала матір’ю у 37-ім років, а своїх четверту і п’яту дитину, двох дівчаток з Малаві, вдочерила минулого року. Історія про жінку, яка давно стала легендою для мільйонів – Мадонну.

Жінка, яка стала легендою для мільйонів – Зіркова історія Мадонни

І ще співачка – щаслива мама. Зірка виховує шістьох дітей. У неї двоє біологічних і четверо названих дітей з Малаві. Двох з них – дівчаток-близнючок Медж вдочерила на початку 2017 року.

За свою багаторічну кар’єру виконавиця за правом здобула звання епатажної скандалістки.

Вона першою почала використовувати у своїх кліпах та виступах еротичні образи, а церква її не раз засуджувала за використання у творчості релігійної тематики. Пропонуємо згадати найепатажніші образи зірки.

Вибір редакції