Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Еріка Герцег пішла з "ВІА Гри" через ревнощі Віри Брежнєвої до Меладзе – ЗМІ

Еріка Герцег пішла з "ВІА Гри" через ревнощі Віри Брежнєвої до Меладзе – ЗМІ

Про це заявив російський продюсер Леонід Дзюник.

Яскрава учасниця тріо "ВІА Гра" Еріка Герцег, яка заявила, що йде з гурту, пішла не просто так.

За словами російського продюсера Леоніда Дзюника, вокалістку "прибрала" дружина продюсера гурту Костянтина Меладзе Віра Брежнєва через ревнощі. Так, в інтерв’ю eg.ru Дзюник заявив, що він більше ніж упевнений, що до звільнення Еріки причетна Брежнєва, оскільки чутки про зв'язок її чоловіка з Ерікою виникли не на порожньому місці.

Еріка Герцег
instagram.com/erikaherceg
Еріка Герцег
Усі молоді дівчата, які потрапляли в колектив до пана Меладзе, намагалися будь-якими засобами привернути його увагу. І Костянтин Шотаєвич завжди цим користувався. Я знаю про це не з чуток.
повідомив продюсер

Також Леонід додав, що за словами партнера Меладзе Дмитра Костюка, продюсер "перепробував чи не всіх".

Коли я приїжджав до Києва з групою "Тату", Костюк приходив до нас на концерт, і я його запитав, чому у них в "ВІА Грі" так часто змінюються солістки. "Погано працюють, - відповів він. - Кості не завжди подобається". - "Погано працюють на сцені?" - уточнив я. "Не тільки на сцені", - розсміявся Діма.
додав Леонід

Також продюсер зазначив, що у цій ситуації Віра все правильно зробила, що "вигнала" Еріку.

Думаю, коли знесилені органи Костянтина Шотаєвича виявилися в твердих руках Брежнєвої, він швидко зрозумів, що подальші спроби щось мутити з Герцег безглузді, і відправив її в пішу подорож туди, звідки вона з'явилася на світ. У цій ситуації можу тільки від щирого серця порадіти за Віру. Молодець, дівчинка!
підсумував колега Меладзе

Зі свого боку, Еріка лише запевняла фанів, що має стосунки з іншим чоловіком, які вона поки не прагне афішувати.

Нагадаємо, нещодавно Віра Брежнєва зізналася, чому не влаштувала гучне весілля із Меладзе. Співачка розповіла, що інколи замислювалася про пишне святкування.

Залиште свій коментар

Вибір редакції