Ештон Кутчер розповів жахливу історію секс-знущання американця над дитиною

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Актор виступив на засіданні у сенаті США.

Голлівудський актор та чоловік Міли Куніс Ештон Кутчер виступив із промовою на засіданні у сенаті США, присвяченому проблемам рабства.

Ештон є одним із засновників організації Thorn, яка займається проблемами сексуального насильства над дітьми. Під час своєї промови на засіданні Кутчер, у якого підростає двоє дітей, розповів жахливу історію.

"Я був присутнім під час обшуку ФБР де я побачив те, що жодна людина не мала б бачити. Я бачив відео, на якому дитина такого ж віку, як і моя, була зґвалтована американцем, який був секс-туристом у Камбоджі", - ледь стримуючи сльози сказав Кутчер, пише metro.co.uk

Актор додав, що це було обумовлено оточенням дитини так, що вона вважала, ніби бере участь у грі.

Окрім того Ештон розповів, що його команда отримала дзвінок від Міністерства внутрішньої безпеки з благанням допомогти знайти 7-річну дівчинку після того, як кадри сексуального насильства над нею були "розповсюджені у темній Мережі".

"Її використовували протягом трьох років, за нею спостерігали протягом трьох років і вони не в змозі знайти винного, звернулися до нас по допомогу", - зауважив чоловік Куніс.

"Ми були останньою лінією оборони. Актор та його організація були потенційно останньою лінією оборони. Це моя щоденна робота", - наголосив Кутчер.

Ештон також підкреслив, що у американських спецслужб не вистачає технічних можливостей контролювати "сучасне рабство". Актор звернувся до сенату США з пропозицією збільшити фінансування спецслужб, щоб вони могли швидше виявляти підпільні сайти, які транслюють дитячу порнографію.

Залиште свій коментар

Вибір редакції