Виручені кошти подружжя віддасть організаціям, які беруть участь в боротьбі з коронавірусом.
Подружжя голлівудських зірок Міли Куніс та Ештона Кутчера вирішило досить оригінально долучитися до допомоги з боротьбою проти коронавірусу.
У ролику, яким поділився актор на своїй сторінці в Instagram, пара оголосила, що почала співпрацювати з виноробнею Battle Creek Vineyards та представила результат спільної роботи.
У відеозверненні Міла та Ештон представили "Карантинне вино", всю виручку від продажу якого буде перераховано організаціям, що беруть участь в боротьбі з коронавірусом.
У відео Кутчер повідомив, що ідея створення такої ініціативи виникла у Міли, тоді як Куніс заявила, що все ж таки ідея була спільною.
Також подружжя продемонструвало білу етикетку напою, лише зі словом "Карантин" та висловом "П'ю за ..."
За словами пари, такий дизайн вони створили спеціально, щоб кожен покупець заповнив його на свій розсуд. У ролику вони наголосили, що п'ють за всіх тих, хто купить за 25 доларів це "Піно Нуар" і в такий спосіб зробить внесок у спільну добру справу.
Подружжя також додало, що обрало чотири благодійні організації, куди віддаватиме зароблені гроші.
Прихильники із захватом сприйняли таку ініціативу від зіркової пари.
"О, я замовляю", "Це крута ідея", "Ви, друзі, такі прекрасні", - писали у коментарях підписники актора.
Нагадаємо, що окрім Міли Куніс та Ештона Катчера до боротьби з пандемією долучилися і відомі світові музиканти. Наприклад, багато хто з артистів взяв участь у благодійному восьмигодинному онлайн-концерті.