Ештон Кутчер відповів Наталі Портман щодо сексизму у Голлівуді

Актор повністю підтримав колегу.

Голлівудська зірка Ештон Кутчер не змусив довго чекати своєї реакції на слова його колеги за стрічкою "Більше ніж секс" Наталі Портман.

Як відомо, в одному з нещодавніх інтерв'ю Портман пожалілася, що за роботу в одному фільмі з Кутчером йому заплатили гонорар втричі більший, ніж був у неї. Таким чином акторка вказала на проблему гендерної нерівності у Голлівуді.

Та слова Портман не образили, а навіть надихнули Кутчера, про що він написав у соцмережі

"Я так пишаюся Наталі Портман і всіма жінками, які виступають проти залежності заробітної плати від статі!" - прокоментував Ештон.

До слова, дружина Кутчера та мама його двох дітей Міла Куніс також активно бореться із сексизмом. Нещодавно Міла опублікувала листа з цього приводу на сайті APlus, співзасновником якого є Ештон Кутчер:

"Сліпі гендерні забобони втокмачуються нам з різних боків. У тому числі в процесі навчання: чоловіки - головні фігури в нашій історії, ми знаємо імена багатьох світил математики, інших наук, політиків, і велика їхня частина - чоловічої статі. Нас просто завалили розповідями про чоловічу перевагу", - підкреслила Куніс.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: