Есме Б'янко подала позов до суду на Мериліна Менсона за зґвалтування

Дата публікації
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Есме Б'янко подала позов до суду на Мериліна Менсона за зґвалтування

Getty Images

Акторка у лютому звинуватила співака у насильстві.

Британська акторка Есме Б'янко, яка у лютому звинуватила співака Мериліна Менсона у насильстві, подала позов до суду.

Так, 38-річна знаменитість, відома за роллю у "Грі престолів", зазначила у документі, що 2009 року рокзірка давав їй наркотики, тримав без їжі протягом чотирьох днів, прив'язував до молитовника, бив батогом та вдарив електричним струмом. Про це пише видання CNN.

Також, у скарзі, яку Есме подала до Федерального суду Каліфорнії, йдеться, що Браян Ворнер (справжнє ім’я Менсона – Ред.) неодноразово використовував силу, наркотики і погрози для примусу її до статевих актів. Акторка стверджує, що була зґвалтована виконавцем в травні 2011 року.

Зауважимо, що Б'янко та Ворнер закрутили роман 2009 року. Втім, через те, що буцімто артист нападав на неї під час сексу, різав ножем та переслідував її з сокирою, акторка втекла з будинку обранця.

Нагадаємо, скандал навколо Мериліна Менсона почався після того, як його екснаречена, заявила, що він декілька років ображав та знущався з неї. Згодом співачка Фібі Бріджерс розповіла про "кімнату для зґвалтувань" в будинку Менсона.

Загалом про фізичне і психологічне насильство з боку виконавця розповіли вже більше десятка жінок. Однак, сам музикант стверджує, що такі заяви  про насильство — це "жахливе спотворення реальності". Зірка найняв цілодобову охорону після звинувачень в насильстві.

Наступна публікація