Уроки магії можна взяти на "1+1"

1 січня, одразу після 4-годинного танцювального марафону "Дискотека 80-х", канал "1+1" покаже містичну комедію "Практична магія".

Головні ролі у стрічці виконали Сандра Баллок та Ніколь Кідман.

Дивні чутки ходять про дім Овенсів: ніби хазяйки маєтку – відьми, а кожен чоловік, в якого закохаються сестри, приречений загинути молодим. Чутки чутками, але молоді сестри, окрім вміння замішувати зілля з жаб’ячих лапок та крилець кажанів, вочевидь, успадкували й родове прокляття – усі їхні романи закінчуються трагічно для обранців-чоловіків.  

Знаючи про родове прокляття, юна Саллі заприсяглася не закохуватися, аби не завдати шкоди коханим. Для цього дівчина загадала бажання: закохатися у чоловіка, який з’явиться задом наперед на білому коні, вмітиме випікати млинці у формі кактуса, а його очі будуть різного кольору – зеленого та блакитного. Її сестра Джилліан, навпаки, виросла легковажною, і міняє шанувальників – як рукавички.

Для зйомок картини "Практична магія" був зведений цілий будинок Овенсів: величезна декорація, де навіть квіти на галявині були з шовку. Після зйомок декорацію утилізували.

На питання, чому на ролі двох сестер були запрошені акторки, настільки різні зовні, режисер Гриффін Данн відповідав, що вивчав історію відьомства, і з’ясував, що сестри-відьми ніколи не були схожими.

Дивіться містичну комедію "Практична магія" 1 січня о 04:00.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: