"1+1" обрав "Руду дня"

У конкурсі "Міс руда 1+1" визначилася переможниця. «Рудою дня» 18 листопада стала Євгенія Головань.

05_nichayana
Євгенія Головань - "Руда дня" 18 листопада
За неї віддали свої голоси 226 гостей сайту ruda.1plus1.ua.

Чарівна переможниця дня Євгенія Головань переконалася, що її улюблений рудий колір не лише дарує оточуючим сонячну радість і тепло, популярний у багатьох українських дівчат, а також зовсім неочікувано здатен приносити удачу. 

Натура творча і обдарована, Євгенія закінчила консерваторію із дипломом спеціаліста теорії та історії музики, працювала викладачем у музичному училищі. Щира любов до прекрасного – музики, поезії, прози – завжди супроводжує її. Нині рудокоса мрійниця керує власним бізнесом, а за її перемогу вболівали дві найдорожчі їй людини – чоловік та маленька донечка, хоча й не руденька, але теж справжня красунечка.

Женя дуже любить яскравий колір свого волосся, адже він сповнений життєдайною енергією, що дуже личить її замріяній душі, та допомагає бути чудовою жінкою і щасливою мамою, яка нестримно закохана у життя…
 
Взяти участь у конкурсі дуже просто – зареєструйся на сайті і надішли своє руде фото. Якщо тобі не пощастило стати фіналісткою сьогодні, ти можеш спробувати ще раз – але зі своєю іншою фотографією.

Нагадуємо, що переможниця дня отримає стильну парасолю від каналу "1+1", на руденьку тижня чекає ексклюзивний мобільний телефон, а головний приз для чарівної сонячної міс - модний ноутбук кольору замріяної осені.

Детальніше про призи на сайті ruda.1plus1.ua.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: