"1+1" починає роботу над новим форматом: екранізація щоденників звичайних людей

"1+1" починає роботу над новим форматом: екранізація щоденників звичайних людей

"1+1" покаже життя реальних людей

Уявіть, що facebook або twitter стає телевізійним шоу.

Телеканал "1+1" починає адаптувати ізраїльський формат "Connected". Це абсолютно новий підхід до телевізійних шоу, тому що учасники проекту не грають, не співають і не танцюють - вони просто живуть своїм життям і знімають це на камеру. Відео-щоденники простих людей привернули увагу половини ізраїльтян – Connected зібрав рекордні рейтинги в історії кабельного телебачення. Зараз формат закуплений 15 країнами, в числі яких Франція, Данія і Україна.

У телеексперименті беруть участь п'ять осіб - або жінки, або чоловіки. Вони не знайомі один з одним, мають різні характери, стилі життя і захоплення. Кожен з них отримує камеру, за допомогою якої знімає своє життя протягом кількох місяців. Ніяких обмежень, ніяких закритих тем. Все життя героїв розкривається, як на долоні - від робочих моментів до особистого життя: відверто, сміливо, без табу і фільтрів. Це практично серіал, тільки герої на екрані невигадані.

"Уявіть, що facebook або twitter стає телевізійним шоу. Це абсолютно новий формат - телебачення за рамками телеекрану", - говорить продюсер проекту Роман Лукін. - Люди знімають самі себе, показують своє життя. Одну й ту ж загальнолюдську проблему ми побачимо з п'яти різних позицій. Любов, дружба, секс, самореалізація - теми, які актуальні для всіх соціальних класів. Ми шукаємо людей, яким є що сказати".

Творець формату Connected - ізраїльський продюсер Аві Армоза вважає, що за цим форматом майбутнє реаліті ТБ. "Інтимне, безсценарне, провокаційне і гаряче шоу, - розповідає про проект Армоза. - Ми дуже задоволені тим, як приймали формат, і з нетерпінням чекаємо продовження роботи з нашими партнерами по всьому світу".

Читайте також:

"1+1" оголошує кастинг на участь у шоу "Діти напрокат"

"1+1" та "Известия в Украине" запрошують на фотовиставку "Світ навиворіт"

Гумористичне шоу "ГПУ" розпочинає новий сезон

Наступна публікація