"1+1" покаже другий сезон популярного серіалу "Теорія брехні" (Lie То Мe)

8 грудня на телеканалі "1+1" відбудеться прем'єрний показ другого сезону популярного американського серіалу "Теорія брехні" (Lie То Мe, виробництво 20th Century Fox Television, 2009 рік).

Прем'єра другого сезону Lie То Мe на телеканалі Fox відбулася восени цього року, і показ серіалу ще не закінчений. Таким чином, українські глядачі побачать продовження серіалу практично одночасно з американськими і російськими. Загалом у другому сезоні планується 16 серій.

У продовженні історії доктора Кела Лайтмана, унікального розпізнавача людської брехні, головному герою доведеться вирішувати не тільки проблеми оточуючих та політичної верхівки. Під загрозою опиниться і життя самого Кела: в одній із серій другого сезону підозрюваний у вбивстві власної дружини не знайде кращого вирішення проблеми, ніж заявитися в офіс доктора Лайтмана і приставити пістолет до його скроні.

Так само на передній план вийдуть особисті історії головних героїв: Лайтман зрозуміє, що його дочка дуже швидко подорослішала, Фостер після розлучення з чоловіком розкриється з несподіваного боку і проявить недвозначну симпатію до Лайтмана, Торрес доведеться вибирати між роботою і особистими стосунками, а Локеру - доводити, що він гідний довіри і визнання його професіоналізму.

У головних ролях: Тім Рот (Кел Лайтман), Келлі Вільямс (Джулліан Фостер), Моніка Реймунд (Ріа Торрес) і Брендан П. Хайнс (Елі Локер).

Нагадаємо, перший сезон серіалу "Теорія брехні" стартував на телеканалі "1+1" 16 листопада. Фільм заснований на реальній теорії американського психолога Пола Екмана про мікрожести і міміку людини, що видають неправду.

Copyright © 2009 Twentieth Century Fox Film Corporation. All rights reserved

Читайте також:

Прем’єра “Теорії брехні” збільшила рейтинги “1+1"

На "1+1" стартує серіал "Теорія брехні" (Lie to me)

На каналі "Кіно" стартує культовий серіал "Загублені" (Lost)

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: