"1+1" покаже фільми про мажорів за кермом і самотніх мільйонерів

17 травня телеканал "1+1" покаже документальний проект "Особливий погляд".

Документальний цикл "Особливий погляд" складається з чотирьох окремих серій: "Обережно: мажори за кермом", "Справедливість ціною в життя", "Кредитне похмілля" та "Самотній мільйонер бажає познайомитись".

Кожна серія присвячена актуальній проблемі українського сьогодення:

"Обережно: мажори за кермом" - історія про тих, кого називають "золотою молоддю" або "мажорами". У них особливі уявлення про світ і повна впевненість у власній недоторканності. Коли такі люди сідають за кермо, на дорогах стає небезпечно. Вони керують авто нетверезими, без прав, або ігнорують правила дорожнього руху. У разі ДТП "мажори" зазвичай залишаються не покараними.

"Справедливість ціною в життя". Що потрібно зробити, щоб відстояти свою правоту, коли неправі ЖЕК, міліція, міжнародна корпорація, магазин чи фаст-фуд? Люди, які вирішили вголос заявити про свою правоту, часто відстоюють її роками, присвячуючи цьому майже весь свій час. Часто їх не розуміють, майже постійно ігнорують, а дехто навіть намагається підкупити. І рано чи пізно кожен з них ставив собі запитання – чи це та справедливість, якої хотілося?

"Кредитне похмілля". Жити в борг ще донедавна було нормою. Побутова техніка, медичне обслуговування, відпустку, майже все можна було отримати за принципом "бери сьогодні, заплатиш завтра". Потенційних клієнтів спокушали банкіри, брокери, кредитні спілки, великі и малі автосалони і навіть приватні особи. Суспільство захворіло "синдромом кредитоманії" - саме так називають це явище психологи. Настав час, коли треба розплачуватися.

"Самотній мільйонер бажає познайомитись". Заключна серія проекту – розважальна і легка. Не тільки дівчата мріють про заможного принца. Серед чоловіків з достатком – багато одинаків. І вони також чекають на ту, єдину, яка стане для них «тихою гаванню» після довгого плавання у бурхливих хвилях великого бізнесу. Дехто з них так і живе з цією нереалізованою мрією.

Усі серії "Особливого погляду" підготувала команда під керівництвом Андрія Нестеренка та Романа Вибрановського. "1+1" продовжуватиме знімати документальні фільми на актуальні теми.

Дивіться чотири фільми документального проекту "Особливий погляд" у неділю, 17 травня, на телеканалі "1+1" о 13:30, 14:30, 15:25 та 16:25.

Читайте також:

Проти мажора, який врізався у маршрутку в Одесі, порушено кримінальну справу

Дашу Астаф'єву замовив "мільйонер з нетрів"

В Україні рекордно зросла кількість проблемних кредитів

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: