На "1+1" стартує серіал "Теорія брехні" (Lie to me)

Телеканал "1+1" першим покаже серіал "Теорія брехні", головну роль у якому виконує Тім Рот.

У листопаді на телеканалі "1+1" відбудеться прем'єрний показ популярного серіалу "Теорія брехні" (виробництво США, 20th Century Fox Television, 2009 рік).

Головний герой серіалу - доктор Кел Лайтман (роль виконує улюбленець Квентіна Тарантіно Тім Рот). Доктор Лайтман напевно знає, що всі люди брешуть. Йому досить кілька хвилин поспілкуватися з людиною, щоб вивести його на чисту воду: брехуна може видати рух або необережне слово. Щоб знайти правду, агентство Лайтмана аналізує міміку і жести людей. За найменших ознак, Лайтман може дізнатися, що людина відчуває в даний момент - від прихованого невдоволення до люті чи ревнощів.

Агентству доктора Лайтмана довіряє уряд, поліція, ФБР і навіть апарат президента США. Але професійні здібності доктора заважають йому бути щасливим - сім'я і друзі обманюють один одного легко й часто, як це роблять незнайомі люди.

Прототипом головного героя, а заразом і консультантом серіалу, став знаменитий американський психолог Пол Екман, що присвятив понад 30 років вивченню теорії обману. Саме його в 2001 році Американська Асоціація Психологів назвала одним з найзначущих психологів ХХ століття. Ідею серіалу "Теорія брехні" сценаристи запозичили з книги Екман "Говорити неправду. Ключі до обману в торгівлі, політиці і шлюбі", що стала бестселером не тільки в США, але і в Росії.

У головних ролях: Тім Рот, Келлі Вільямс, Брендан Хайнс, Моніка Рейманд.

Режисери: Кларк Джонсон, Роберт Швентке.

Виконавчий продюсер серіалу: Стівен Маеда (Steven Maeda), який продюсував серіали Lost, CSI: Miami, X-files.

Читайте також:

На каналі "Кіно" стартує культовий серіал "Загублені" (Lost)

На "1+1" стартував проект "Танцюю для тебе-3"

На "1+1" найочікуваніша прем'єра осені - "Маргоша-2"

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: