"1+1" провів кастинг хореографів для "Танцюю для тебе-3"

Канал "1+1" готується до третього сезону "Танцюю для тебе".

У минулі вихідні, 4 та 5 липня, в одному з павільйонів кіностудії ім. Довженка пройшов кастинг професійних танцюристів. Це означає, що партнерами зірок, готових танцювати за мірю дитини, стануть нові обличчя. В журі кастингу виступили Ольга Семьошкіна (головний хореограф-постановник проекту), ведучий шоу Юрій Горбунов, а також танцюристи Олена Шоптенко, Дмитро Дікусар та Амадор Лопес.

За два дні суддівська п’ятірка продивилася кілька сотень претендентів різного віку і абсолютно різної хореографічної підготовки: від класичної балетної до стріт-дансу. Спробувати свої сили прибули танцюристи з різних міст України.

Журі перевіряло не лише танцювальні здібності та акторські дані претендентів, але й психологічну стійкість. Для суддів важливо було поглянути у майбутнє – як танцюристи впораються із зірковими партнерами, чи зможуть навчити їх тому, що знають самі, як реагуватимуть у екстремальних ситуаціях, наскільки готові змінити звичний для себе розклад життя.

До речі, судді не сиділи за звичкою за столом. Уся п’ятірка провела два дні на ногах. Олена Шоптенко ставала у пару майже з кожним танцюристом-бальником і просила продемонструвати уміння вести партнерку. Дмитро Дікусар перевіряв уміння виконувати класичний бальний танець. Ольга Семьошкіна з’ясовувала можливості пластичного мислення претендентів. Юрій Горбунов спілкувався з потенційними учасниками на тему, чого саме вони очікують від участі у проекті "Танцюю для тебе". У коридорі його колега Інна Цимбалюк налаштовувала танцюристів на бойовий лад.

"Я просив усіх, хто прийшов на кастинг, показати себе на 100%, - поділився Амадор Лопес. – Не страшно, якщо в людини недосконала техніка. Ми хотіли побачити, що вона може увібрати нову інформацію. Коли ми бачили, що танцюрист хоче це робити, що в нього є енергетика, емоції, ми розуміли, що він може нам підійти. "Танцюю для тебе" - шоу благодійне, і перш за все треба ставити шоу. Гарний і технічний танець можна побачити і на змаганнях. У нас танцюють для того, аби сподобатися людям і допомогти дітям".

"1+1" провів кастинг хореографів для "Танцюю для тебе-3"
Олена Шоптенко перевіряла уміння танцюристів вести партнерку.
"За ці два дні я побачила дуже багато танцюристів, з якими раніше змагалася на паркеті, - зізналася Олена Шоптенко. – Через це спочатку почувалася ніяково, що мені доводиться їх судити. Я ставала з ними в пару, щоб уявити себе на місці зірки, яку партнер вчитиме танцювати, щоби зрозуміти, як він поведе зірку, чи почуватиметься достатньо упевнено, щоби вона зрозуміла і зробила те, що потрібно".

"Я хотів побачити в людях, як прийшли до нас на кастинг, стрижень. А ще вони мають бути артистами, - розповів Дмитро Дікусар. – І обов’язково вони мають бути професіоналами, хоча б в одному виді танцю. Якщо людина – професіонал, то зможе бути мобільною, креативною, перелаштуватися і працювати в будь-якому танцювальному напрямі: хіп-хоп, R’n’B, бальні, модерн. Чи принаймні спробувати імітувати будь-який вид танцю".

"Танцюристи, які прийдуть у цей проект, це загін швидкого реагування, - каже Ольга Семьошкіна. - Вони мають вчитися і самі, і вміти навчити зірку. Коли в проект приходить танцювати людина, реалізована у своїй професії, чи то музика, спорт чи щось інше, перед нею має стояти танцюрист такого ж рангу. Тому ті, кого ми відберемо, у танцях мають бути майстрами високого рівня".

"Я в захваті від людей у нашій країні, - каже Юрій Горбунов. – Круто, що в нас народ володіє різними видами мистецтва. У тому числі і танцями. Два дні на кастингу минули непомітно, я отримав масу задоволення. Хоча я й не професійний танцюрист, але після п’яти танцювальних сезонів на "1+1" мені не треба бути хореографом, щоби розуміти, зможе ця чи інша людина танцювати у нашому проекті, чи ні. Це видно одразу: з яким внутрішнім світом прийшла людина, чи є в неї внутрішня доброта, світло, уміння вчитися на ходу. Усі 42 танцюристи, яких ми відібрали з кількох сотень, саме такі".

Нагадаємо, у проекті "Танцюю для тебе" популярні українські артисти та спортсмени у парі з професійними танцюристами танцюватимуть заради втілення мрії дитини. Унікальна відмінність "Танцюю для тебе" у тому, що без уваги і нагороди не залишається жоден учасник.

Старт проекту запланований на осінь. Тренування пар почнуться за місяць до прем’єри третього сезону "Танцюю для тебе" в ефірі "1+1".

Читайте також:


Настя Приходько може стати учасницею "Танцюю для тебе"

Названа пара переможців шоу "Танцюю для тебе"

Інна Цимбалюк стала ведучою "Погоди" на "1+1"


 

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: